wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10308 wyświetleń

Kajakiem po Parkowej

Niektóre grajewskie drogi są w opłakanym stanie. Remontowane, za jakiś czas wyglądają jak przed remontem i tak w koło panie Macieju. Wystarczy spojrzeć na zapadające się studzienki przy ul. Ełckiej. Są też drogi, które wydają się być zapomniane, chociażby ul. Parkowa czy te należące do Os. Parkowe. Różnica polega na tym, iż ul. Parkowa została objęta planem inwestycyjnym, a osiedle, można domniemywać - niekoniecznie.

- Mieszkańcom przy ul. Parkowej została wysłana odpowiedź odnośnie budowy twardej nawierzchni. Inwestycja planowana jest na rok bieżący. Mamy przeznaczonych na to 100 tys. zł. Natomiast jeśli chodzi o Os. Parkowe to na razie podłączana jest sieć kanalizacyjna. Reszta inwestycji przełożona jest na inne lata – informuje wiceburmistrz, Waldemar Remfeld.

Po opisaniu wygladu nawierzchni dróg Os. Parkowe (np. po opadach deszczu czy śniegu, również w czasie suszy) i zaznaczeniu, że asfalt i kostkę brukową wydają się mieć ludzie uprzywilejowani, wiceburmistrz odpowiada:

- Czy Grajewo jest tylko na Os. Parkowe? Poza tym to Radni decydują o wszelkich inwestycjach, a realizowane są one przez Wydział Gospodarki Przestrzennej.


MagK
e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (8)

a czemu zdjecia niema

te drogi są do niczego wysłaliście do ludzi ze tylko pulowe drogi zrobicie a gdzie reszta??

dobra droga co wy narzekacie!!sa gorsze w grajewie

Kolejna lekcja demokracji - "ktoś" radnych wybrał -mowili niech mądrzejsi rzadzą, to "elita" - wyksztalceni, dyrektorzy,kierownicy, na stanowiskach. "ELITA" po błocie nie chodzi, bo sobie już zrobila dobrze (przykład ulica obok). A Wy no cóż czekajcie na GODOTA.

ulica Parkowa od dawna jest "robiona"tylko bez rezultatu ,dziury,błoto,taki ma wygląd od lat.Dobrze że ktoś wogóle bierze to pod uwagę,osiedla peryferyjne mają dobre ulice.Będę wdzięczna jeśli będzie zrobiona porządna nawierzchnia.czekam!

droga CENZURO dodawaj wszystkie komentaże kto wam płaci za to

O co mnie obchodzi jakas tam parkowa to wioska. Sa inne dzielnice w Grajewie kore trzeba mordenizowac np: Osiedle Centrum, poludnie, broniak

Do centrum Ciekawa jestem co bys powiedzial jak bys mieszkal w domku na parkowej ?! Pewnie ''wylejcie tu asfalt! na centrum dobra droga czego sie czepiacie ?'' tyle tylko ze ty jestes debilem i wierz mi duzo ci brak do tych jak to powiedziales''wiejskich'' ludzi ! chociazby pod wzgledem kultury bo czlowiek kulturalny nie wyrazalbby sie tak o innych dzielnicach g-wa.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.