niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 9205 wyświetleń

Kadra zagra w Grajewie

PIŁKARSKA KADRA DO LAT 15 ZAGRA W GRAJEWIE I SUWAŁKACH.

W tym tygodniu spore emocje piłkarskie czekają kibiców w naszym województwie. Od środy na zgrupowaniu w Ośrodku Wypoczynkowym BGŻ Knieja nad Jeziorem Rajgrodzkim przebywać będzie kadra Polskiego Związku Piłki Nożnej do lat 15. Podopieczni trenera Dariusza Dziekanowskiego, któremu w pracy pomaga Waldemar Prusik rozegrają dwa mecze sparingowe z rówieśnikami z Łotwy w Grajewie i Suwałkach.

Na te mecze trener Dziekanowski powołał 20 zawodników, którzy w środę wieczorem przyjadą do Rajgrodu. Tu mieszkać będą do poniedziałku wraz ze swymi rywalami. W składzie nie ma żadnego piłkarza z naszego województwa. Wcześniej na konsultacje powoływani byli piłkarze m. in. Hetmana Białystok, ale na kontrolne spotkania z Łotwą nikt nie został powołany. Oto Ci, którzy mają szansę pokazać się naszym kibicom: Bartłomiej Babiarz (Ruch Chorzów), Łukasz Białożyt (KS 1920 Mosina), Bartłomiej Dębowski (Pomezania Malbork), Karol Drągowski, Mateusz Tywonik i Dawid Żłobiński (wszyscy UKS SMS Łódź), Alan Frączek (Chojniczanka Chojnice), Dawid Krjeger (Górnik Zabrze), Piotr Nalepa (Rodło Opole), Arkadiusz Oziewicz (Beniaminek Radom), Krystian Pieczara, Dariusz Słomian i Mariusz Zawodziński (wszyscy GKS Bełchatów), Michał Piróg i Damian Śledzik (Kolporter Kielce), Szymon Solecki (Hetman Zamość), Mateusz Turek (Widzew Łódź), Jakub Wasilewski (ŁKS Łódź), Przemysław Wysocki (Świt Nowy Dwór Maz.), Konrad Zandrowicz (Hobby Swarzędz). Z ramienia PZPN – u wraz z kadrą przebywać będzie znany w przeszłości piłkarz Jan Pieszko.

Pierwszy mecz kadra do lat 15 rozegra w piątek 2 kwietnia w Grajewie na stadionie przy ul. Piłsudskiego. Początek o godz. 16. Natomiast rewanż odbędzie się w Suwałkach w niedzielę 4 kwietnia o godz. 12 na stadionie Wigier. W obu miastach trwają już przygotowania do tych spotkań. Szczególny charakter ma grajewskie spotkanie, bo po raz pierwszy w mieście odbędzie się oficjalny mecz międzypaństwowy, a do tego będzie to początek obchodów 80 – lecia Klubu Sportowego Warmia.

Bilety na to spotkanie kosztują tak, jak na mecze Warmii. Normalne na miejsca siedzące 10 i 5 zł ulgowy, a na miejsca stojące 5 i 3 złote.

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (1)

fc barcelona nosotros ganamas la liga en este ano

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.