środa, 22 września 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 7971 wyświetleń

Kadra zagra w Grajewie

Kadra zagra w Grajewie
PIŁKARSKA KADRA DO LAT 15 ZAGRA W GRAJEWIE I SUWAŁKACH.

W tym tygodniu spore emocje piłkarskie czekają kibiców w naszym województwie. Od środy na zgrupowaniu w Ośrodku Wypoczynkowym BGŻ Knieja nad Jeziorem Rajgrodzkim przebywać będzie kadra Polskiego Związku Piłki Nożnej do lat 15. Podopieczni trenera Dariusza Dziekanowskiego, któremu w pracy pomaga Waldemar Prusik rozegrają dwa mecze sparingowe z rówieśnikami z Łotwy w Grajewie i Suwałkach.

Na te mecze trener Dziekanowski powołał 20 zawodników, którzy w środę wieczorem przyjadą do Rajgrodu. Tu mieszkać będą do poniedziałku wraz ze swymi rywalami. W składzie nie ma żadnego piłkarza z naszego województwa. Wcześniej na konsultacje powoływani byli piłkarze m. in. Hetmana Białystok, ale na kontrolne spotkania z Łotwą nikt nie został powołany. Oto Ci, którzy mają szansę pokazać się naszym kibicom: Bartłomiej Babiarz (Ruch Chorzów), Łukasz Białożyt (KS 1920 Mosina), Bartłomiej Dębowski (Pomezania Malbork), Karol Drągowski, Mateusz Tywonik i Dawid Żłobiński (wszyscy UKS SMS Łódź), Alan Frączek (Chojniczanka Chojnice), Dawid Krjeger (Górnik Zabrze), Piotr Nalepa (Rodło Opole), Arkadiusz Oziewicz (Beniaminek Radom), Krystian Pieczara, Dariusz Słomian i Mariusz Zawodziński (wszyscy GKS Bełchatów), Michał Piróg i Damian Śledzik (Kolporter Kielce), Szymon Solecki (Hetman Zamość), Mateusz Turek (Widzew Łódź), Jakub Wasilewski (ŁKS Łódź), Przemysław Wysocki (Świt Nowy Dwór Maz.), Konrad Zandrowicz (Hobby Swarzędz). Z ramienia PZPN – u wraz z kadrą przebywać będzie znany w przeszłości piłkarz Jan Pieszko.

Pierwszy mecz kadra do lat 15 rozegra w piątek 2 kwietnia w Grajewie na stadionie przy ul. Piłsudskiego. Początek o godz. 16. Natomiast rewanż odbędzie się w Suwałkach w niedzielę 4 kwietnia o godz. 12 na stadionie Wigier. W obu miastach trwają już przygotowania do tych spotkań. Szczególny charakter ma grajewskie spotkanie, bo po raz pierwszy w mieście odbędzie się oficjalny mecz międzypaństwowy, a do tego będzie to początek obchodów 80 – lecia Klubu Sportowego Warmia.

Bilety na to spotkanie kosztują tak, jak na mecze Warmii. Normalne na miejsca siedzące 10 i 5 zł ulgowy, a na miejsca stojące 5 i 3 złote.

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (1)

fc barcelona nosotros ganamas la liga en este ano

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.