środa, 22 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 4445 wyświetleń

Kącik biblioteczny w szpitalu

Kącik biblioteczny w szpitalu

Jest ich 54 i mają pomóc w relaksie. Książki z literatury pięknej trafiły na oddział Położniczo-Ginekologiczny Szpitala Ogólnego w Grajewie. To nowy punkt biblioteczny jaki udało się uruchomić. 54 książki z literatury pięknej trafiły na oddział położniczo-ginekologicznym grajewskiego szpitala. W ten sposób powstał nowy, kolejny punkt biblioteczny. Teraz pacjentki szpitala będą mogły korzystać z przekazanych książek, które z pewnością dostarczą długie chwile relaksu. Wcześniej zostały utworzone punkty w przedszkolach oraz dziecięcym oddziale szpitala w Grajewie. Zebrane publikacje pochodzą z darów przekazanych przez czytelników. Za wszystkie przekazane książki bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Pamiętaj, jeśli nie masz w domu miejsca dla książki, jest Ci zbędna to my je dla niej znajdziemy.

 

Dlatego zapraszamy kolejnych darczyńców do przyłączenia się do akcji propagowania czytelnictwa. www.biblioteka.grajewo.pl ul. Wojska Polskiego 20, 19-200 Grajewo tel.(86)272-36-28

Komentarze (2)

Czy osoba, która napisała ten artykuł, przeczytała go choć raz?

A gdzie podziały się książki z biblioteki , która kiedyś istniała w szpitalu i był to duży księgozbiór.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.