Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 5119 wyświetleń

Jurgiel zawieszony w prawach członka PiS

Krzysztof Jurgiel został zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. Decyzję podjął Jarosław Kaczyński. Nieoficjalnie chodzi o sytuację polityczną po wyborach samorządowych na Podlasiu. 

Jurgiel był w przeszłości m.in. ministrem rolnictwa. Wcześniej sprawował funkcję prezydenta Białegostoku w latach 1995-1998.

Do tej pory eurodeputowany uważany był za bliskiego współpracownika Jarosława Kaczyńskiego, ale sytuacja zaczęła zmieniać się w ostatnich miesiącach. Ostatecznie Krzysztof Jurgiel został pominięty przy układaniu tegorocznych list wyborczych do Parlamentu Europejskiego.

W latach 80. Jurgiel należał do opozycji demokratycznej. Został członkiem "Solidarności". W 1990 r. związał się z Porozumieniem Centrum.

 

 

 

fot. https://www.facebook.com

Komentarze (11)

Był niegrzeczny i został ukarany.

Kowal zawinił a cygana powiesili, daje znać o sobie brak koryta.

Śpioch się przebudził....? A kto to jest ten Jurgiel?

co z moim podpisem chce go wycofać osoba zbierająca podpisy zbierała je na Jurgiela

Od i tak wychodzi cynizm parti , chcą rozmawiać ale zawsze w trakcie kampanii i na swoich zasadach , zasłużonego żołnierza (Jurgiel ) potraktowali jak kota , widać że z nikim i niczym nie liczą się a sentymenty to można wsadzić między bajki . Ps. Odrazu dodaje zeby ktoś nie musiał się produkować niepotrzebnie - po nie lepsze

Kogo interesuje jakieś Jurgiel, pis już nie rządzą, mnie interesuje co nowy rząd i zarząd województwa planuje zrobić dla naszego regionu,czy tylko przetrwanie

Dwadzieścia lat za puźno pan prezes Kaczyński odsunoł Jurgiela i tyle samo lat pani Fotyga używa miejsce w partii blokując energicznych młodych ( i nie tylko) uczestników partii Ludzie ci nadają się do statystyki lub archiwum, a nie do polityki. Tu trzeba takich jak pan Tarczyński

Nic straconego. Jeżeli coś potrafi zrobić pożytecznego, to ma teraz pole do popisu. Trzymam kciuki.

Sasin winę za swoją porażkę w sejmiku chce zrzucić na kogoś padło na Jurgiela pomógł mu zieliński z kosickim sasin na Podlasiu notuje same porażki nie radzi sobie jako szef struktur w takim bastionie pisu

Czas do normalnej pracy !

Same komentarze przeciw Pis a przecież Grajewo ich kocha. W wyborach samorządowych to potwierdzieli nie wspomnę o 8 latach ich mrocznych rządów.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.