Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 7121 wyświetleń

Jubileusz 50-lecia SP nr 4

Jubileusz SP 4

W związku z przypadającą 50. rocznicą założenia Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie organizujemy ZBIÓRKĘ ZDJĘĆ I PAMIĄTEK SZKOLNYCH. Prosimy   o przekazanie bądź użyczenie szkole zeszytów, świadectw, tarcz, podręczników, odznaczeń, legitymacji itp.

Dawni nasi uczniowie to dzisiaj dorośli już ludzie, mający własne dzieci, którzy szkołę pamiętają w nieco innych barwach. Istnieje spora różnica między obecną szkołą a tą sprzed 30-tu czy 40-tu lat. Inaczej wyglądały klasy, inaczej sama szkoła i teren wokół niej.

 

Zapraszamy do „Czwórki”!

Niech Państwa wizyta w szkole będzie okazją do wspomnień i podzielenia się z nami pamiątkami z dowolnego okresu czasu. Stare fotografie budynku, lekcji, zajęć sportowych, apeli, uroczystości, pojedynczych uczniów, klas i nauczycieli zostaną zeskanowane i oddane właścicielom. 

Jeśli przedmioty, które posiadacie Państwo w swoich domach, stanowią nieocenioną wartość sentymentalną – sfotografujemy je i zwrócimy.

Zdjęcia oraz ich krótki opis (kogo przedstawiają, kiedy i w jakich okolicznościach zostały wykonane) można przesyłać także w formie skanów (format: .jpg w wysokiej rozdzielczości) na adres: sekretariat@zsm3.grajewo.com 


Z zebranych w ten sposób pamiątek zostanie przygotowana wystawa towarzysząca jubileuszowym obchodom 50-lecia szkoły, bo jak pisał Tadeusz Kotarbiński:


"Przeszłość zachowana w pamięci staje się częścią teraźniejszości".


SP 4 Grajewo

 

poniedziałek, 25 września 2023

Mazurski Browar zaprasza na święto piwa

Komentarze (2)

A jakieś spotkanie ,to jest organizowane? Chętnie bym się spotkała z koleżanką i że szkolnej lawki😀

Smutny to jubileusz. Przez 50 lat nie wybudowano w Grajewie ani jednej podstawówki...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.