środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 4563 wyświetleń

Jubileusz 50-lecia kapłaństwa byłego kapelana szpitala w Grajewie

Jubileusz 50-lecia kapłaństwa świętował ks. mgr Mieczysław Lubiejewski, były kapelan szpitala grajewskiego. Uroczysta Msza Św. odbyła się w Domu Księży Emerytów w Łomży.

 

Ks. Mieczysław Lubiejewski urodził się 23 stycznia 1946 r. w Rogalach par. Stawiski. W maju 1972 r. z rąk księdza biskupa Mikołaja Sasinowskiego otrzymał święcenia kapłańskie. Swoja posługę sprawował m.in. w parafiach: w Kaletniku, Białaszewie, Wyszonkach Kościelnych, Kleczkowie, Dąbrówce Kościelnej, Kadzidle, Kołakach, Sokołach, Jedwabnym. W 1991 r. został proboszczem w parafii Leman. 

 

W latach 1.07.1998-13.02.2012 był kapelanem szpitala w Grajewie, od 23 lipca 2012 r. do kwietnia 2014 r. pomagał duszpasterzom w parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie. 25 kwietnia 2014 r. zamieszkał w Domu Wspólnoty Kapłańskiej w Łomży.

 

Jubileusz 50-lecia kapłaństwa świętowali także ks. prałat Marian Niemyjski, ks. prałat Wacław Nowacki oraz ks. kan. mgr Stanisław Szymborski.

 

Z okazji złotego jubileuszu kapłaństwa życzymy obfitych łask Bożych na dalsze lata kapłańskiego posługiwania. Niech Pan Bóg obdarzy zdrowiem, mocą i siłą, a Maryja niech wstawia się o potrzebne łaski, otaczając płaszczem swej opieki.

 

 

środa, 29 czerwca 2022

Kondolencje

Komentarze (8)

Piękny jubileusz. Dużo zdrowia Ks. Mieczysławie. Obfitych łask Bożych.

dzisiejszy ksiadz kapelan nawet pacjentow na oddzialach nie odwiedza,,,

Przebywałam w marcu w szpitalu i kapłan był ,udzielał kominki świętej .

Odwiedza. Leżałam w kwietniu w szpitalu, więc wiem.

dlaczego nie ma mojego wpisu?

@grajewiak Nie farmazon i nie siej oszczerstw. Zapoznaj sie z wypowiedzia pacjentek. Milego dnia

Czy jest osoba, która określi czas kiedy ksiądz pracował w Białaszewie?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.