Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 5776 wyświetleń

Jedziesz w kierunku Łomży - bądź uważny!

26 stycznia br. policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym kierowcom.


Do kontroli doszło na drodze krajowej 61. Jako pierwszy, w Piątnicy, został zatrzymany 44-letni kierowca skody. Po godz. 9 mieszkaniec województwa wielkopolskiego jechał 103 kilometry na godzinę, w miejscu gdzie obowiązywała "pięćdziesiątka". Natomiast po godz. 12, tym razem w Marianowie, na radar wpadła kierująca audi - 41-letnia obywatelka Litwy jechała z prędkością 105 kilometrów na godzinę. Oboje oprócz tego, że stracili prawa jazdy, zostali ukarani mandatami w wysokości 1500 złotych.


Od początku roku 2022 już 27 kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. (za: 
KMP w Łomży)

 

Komentarze (13)

No to teraz chłopaki załatają Polski nieład.

Między Piatnicą a Marianowem w polu zrobili teren zabudowany i łupią kierowców.

W Marianowie wcześniej było ograniczenie do 70 i zielona tablica, w październiku 2021 postawili białą tablicę i 50 przez całe Marianowo. Niestety jazda na pamięć nie popłaca.

Bogdan, bez powodu nie łupią .Trzeba jeżdzić według przepisów drogowych ,a nie kucharskich.

Należy mieć odpowiednią książeczkę partyjną i można o wiele więcej, a jak się ma immunitet wtedy można gnać i ponad 100 w terenie zabudowanym.

Mama i blokować drogę, za tobą sznuer aut a ty zadowolona bo w bezsensownym miejscu stoi znak 50, a ty jedziesz z Grażyną i nie wiecie co się dzieje hehe

XYZ_A, to nie w Marianowie ani w Piątnicy kierowcy się nacinają tylko odcinek między tymi miejscowościami, gdzie są dwa pasy w jednym kierunku bez widocznych zabudowań nagle stał się terenem zabudowanym i tam policja ma żniwo. W miejscowościach każdy zwalnia.

Pojedzie 180, jak ostatnio z Lublina do Warszawy i mu nic nie zrobią. Wszak lepszy sort może wszystko. A Wy Polacy płaćcie i płaczcie. Na obietnice trzeba się zrzucić.

Takie bezrefleksyjne osoby jak mama sprawią, że prawo będzie zmieniane na zamordystyczne, bo zgadzasz się na powolne zmiany prawa jak gotowana żaba. Jeszcze 20 lat temu można było jeździć w mieście 60km/h i prawko od 17 roku życia i nie niszczyć akumulatora w lipcu w samo południe włączonymi światłami i posiadać piec na drewno itp. itd.

najlepsze jest to ze wyjezdzajac z piatnicy a wkraczajac do marianowa mamy zielona tablice. odstrony grajewa jest biala. janosik pokazuje tam 50ale jadac od lomzy mozna sie nabrac na mylne tablice miejscowosci i jechac 90.

Zrobiono tam skarbonkę. Smutni panowie w skodzie jeżdżą na odcinku Orlen Piątnica do zatoki autobusowej w Marianowie. I tak wygląda tam prewencja. Kasa musi się zgadzać.

Biała tablica teren zabudowany stoi 200 metrów w polu.

Istna komedia, łatanie budżetu nic więcej. Śmiać mi się chcę z tego co się tam wyprawia. Nie zdziwie się jak w srodku pola na bałtice zrobią 50tke, a obok postawia komendę zeby daleko nie musieli jezdzic po pieniążki :) nie pozdrawiam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.