Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 7697 wyświetleń

Jedziesz do Łomży? Bądź ostrożny!

Policjanci z  drogówki zatrzymali prawa jazdy czterem  kierowcom. Wszystkie kontrole odbyły się 7 grudnia, trzy z nich miały miejsce w Piątnicy, a jedna w Marianowie.


Jako pierwszy w Piątnicy na ulicy Stawiskowskiej został zatrzymany 71-letni kierowca volkswagena. Było to tuż po 8. Mieszkaniec Milanówka przekroczył dopuszczalną prędkość o 51 kilometrów. Tuż po 10, w tym samym miejscu, został zatrzymany kolejny nieodpowiedzialny kierowca. 34-letni mieszkaniec Augustowa jechał audi i przekroczył dopuszczalną prędkość o 76 kilometrów, był niechlubnym rekordzistą. Kolejna kontrola, również na ulicy Stawiskowskiej, odbyła się tuż po godz. 11.30. Mundurowi zatrzymali wtedy kierowcę volkswagena. 55-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego jechał z prędkością 114 kilometrów na godzinę. Przekroczył tym samym dopuszczalną prędkość o 64 kilometry na godzinę.


Natomiast tuż po 9, na punkcie kontrolnym zlokalizowanym w Marianowie, został zatrzymany 59-letni kierowca peugeota. Obywatel Serbii przekroczył dopuszczalną tam prędkość o 51 kilometrów.
Wszyscy wymienieni kierowcy stracili prawa jazdy. Każdy z zatrzymanych został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz otrzymał 10 punktów karnych. 

 

https://lomza.policja.gov.pl/

Komentarze (11)

Lichwa ......SUV dla policmajstrów

I bardzo dobrze, wylapywac piratow drogowych... kupia stare graty z Niemiec, i udaja rajdowcow a potem wypadki, zgony, juz nie wspominajac o tym ze duzo z nich po kielichu jest... na paciag teraz prosze, tylko na piechote bo znow zlapia was...

Obecnie teren zabudowany przed Łomżą zaczyna się już w Marianowie. Więc noga z gazu.

Nie trzeba być ostrożnym. Wystarczy jeździć zgodnie z przepisami.

Między Bełdą a Rajgrodem powinien stać fotoradar .

Najlepiej to zrobić w szczerym polu między Łomżą a Marianowem teren zabudowany i łupić kierowców. Policji nie ma tam gdzie naprawdę niebezpiecznie tylko tam gdzie najłatwiej złapać. W dobrych warunkach drogowych zrobić ograniczenia i statystyki w górę.

Może łaskawie powiesili by dużą tablię że nastąpiła zmiana organizacji ruchu
Pazerne państwo :(

Oczywiście... dużo prościej jest zrobić teren zabudowany poza terenem zabudowanym (gdzie nie dochodziło do wypadków) i suszyć tam kierowców jeżdżących na pamięć niż zająć się dużo bardziej poważnymi problemami. Bo skala przestępstw (dużo bardziej dotkliwa dla ludzi ale nie dochodowa dla policji) na wnuczka, czy przychodzących smsów z linkami do przelewów jest ogromna, a policja jakoś nie jest w stanie się z tym uporać.

Z Grajewa do Rajgrodu też powinien być teren zabudowany bo jadąc z Grajewa zaraz są zabudowania w Toczyłowie, zaraz Sikora, Miecze i Bełda to wiadomo, a potem przez las są takie zabudowania Pikły i na Tamie i wielkie przedmieścia Rajgrodu. Także starczy postawić z 5 suszarek na trasie i będzie dochód gwarantowany :)

I wszyscy łapani są z ukrycia , jest przepis że " ktoś przy drodze stoi w celach zarobkowych jest karany" , mnie namierzyli tylko mieli sprzęt źle skalibrowany i mandatu nie przyjołem w sądzie sprawę umorzyli bo działali nie zgodnie z prawem i działali na szkodę kierowcy.

Dlaczego nie ma policji z radarami na ul. Ekologicznej. Przed godziną 6.00 rajdy, chyba śpieszą się do pracy. Po południu znowu bezkrólewie. Lepsze wyniki jak na Kopernika.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.