czwartek, 18 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12296 wyświetleń

Jedno czy dwa piwka


- 28 września 2011 r. o godz. 6.30 na  ul. Elewatorskiej zatrzymano kierującego audi. 27 – letni mieszkaniec Grajewa był w stanie po użyciu alkoholu. Miał on 0,34 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- Tego samego dnia o godz. 7.24 skontrolowano 19 – letniego mieszkańca Grajewa. Kierujący fiatem uno. Badanie wykazało również 0,34 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- Po kilkunastu minutach (godz. 7.45) okazało się, że kontrolowany w Grajewie mieszkaniec Kętrzyna, też jest w stanie po użyciu alkoholu. 39 –latek, kierujący samochodem ciężarowym marki DAF, miał podobny wynik jak w/w koledzy - 0,34 promila.

- Jeszcze późnym wieczorem, o godz. 22.36, na drodze Wojewodzin – Wierzbowo został zatrzymany kierujący audi. 40 –letni mieszkaniec gminy Grajewo kierował samochodem mając ok. 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- Po północy 29 IX w Szczuczynie skontrolowano kierującego volkswagenem. 46 –letni mieszkaniec Szczuczyna kierował po użyciu alkoholu – wynik badania - ponad 0,25 promila.czwartek, 18 sierpnia 2022

Pożegnanie Lata 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Poszukiwany ukrywał się w polu kukurydzy

Komentarze (10)

może alkomat zaciął się na tym wyniku 0,34 bo to zbyt dziwny traf,żeby wszyscy poranni "nietrzeźwi" mieli dokładnie taki sam poziom alkoholu we krwi ;)

trzeźwy, o tym samym pomyślałem

Wczorajsi napewno byli jeszcze ..........

,żeby wszyscy poranni "nietrzeźwi" mieli dokładnie taki sam poziom alkoholu we krwi ;)" CHYBA W WYDYCHANYM POWIETRZU

czy na pewno pijani kierowcy powodują więcej wypadków niż trzeźwi. Nigdy nie widziałem takiej statystyki. A jak to się przedstawia u palaczy tytoniu czy pijaków kawy? Czy to tylko chodzi o to, że łatwo jest dokonać pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu i nałożyć mandat.

Brawo dla władzy:) łapać pijaków bo przez tych bezmózgowców tylko wypadki i ginie tyle niewinnych ludzi!

z tego co slysze w telewizji to głównie przez trzeźwych sa wypadki:):) Monisiu:)

zgadzam sie cos bylo nie halo z alkomatem ..
do Monika : jesli uwazasz ze osoba ktora ma 0,34 to pijak to gratuluje inteligencji

ale i policja niech sie zbada ile ma promili bo nie wierze ze zawsze so trzezwi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.