środa, 5 października 2022

Wiadomości

Jedna osoba zginęła w wypadku na DK 8

  • Pod Augustowem w kierunku Białegostoku - w miejscowości Białobrzegi - doszło do zderzenia auta ciężarowego ze skuterem.

Zginęła jedna osoba. Policjanci nie informują dokładanie jaki był przebieg tego wypadku.

 

  • Dwie osoby ranne po wypadku na drodze S8 między Zambrowem a Mężeninem

Samochód ciężarowy zderzył się z busem służby drogowej w okolicach miejscowości Szlasy-Lipno na drodze S8. Trasa w kierunku Białegostoku była zablokowana.

Do wypadku doszło w piątek (5.08) po godz. 15:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni kierowca samochodu ciężarowego prawdopodobnie nie zachował ostrożności i uderzył w tył pojazdu służby drogowej.

Do szpitala trafili 21-latek kierujący busem drogowców i 62-latek, który był poza pojazdem. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

 

  • 5 sierpnia 2022 roku około godziny 22 ełccy strażacy otrzymali informację o potrąceniu kobiety z 8-letnim dzieckiem w miejscowości Pisanica gm. Kalinowo.

    Na szczęście okazało się, że nikt nie doznał poważnych obrażeń. Nie było konieczności hospitalizacji poszkodowanych. Działania Straży Pożarnej polegały min. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przyjazdu ZRM.
    Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają ełccy policjanci. W działaniach udział brał zastęp straży pożarnej z JRG Ełk, OSP Pisanica, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.

 

 

 

środa, 5 października 2022

COVID-19. Raport zakażeń - 29.09-5.10.2022

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.