Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13297 wyświetleń

Jechał skodą z 4 promilami


Prawie 4 promile alkoholu w organizmie miał 30-latek kierujący skodą felicją. Mężczyznę zatrzymali wczoraj monieccy policjanci. Za kierowanie pojazdem w takim stanie - kierowcy grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

24 września br. policjanci z monieckiej komendy, patrolując ulice Moniek zatrzymali do kontroli skodę felicję. Funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu i zauważyli w aucie butelki po trunkach. Jak się okazało 30-letni mieszkaniec gminy Mońki nie dość, że jechał skodą kompletnie pijany to nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i w takim stanie przewoził pasażera.

Badanie wykazało u kierowcy 3,60 promila alkoholu w organizmie. Ponadto po sprawdzeniu dokumentów okazało się, że 30-latek nie posiada ważnych badań technicznych pojazdu oraz ubezpieczenia. Mężczyzna za postępowanie niezgodne z prawem odpowie teraz przed sądem.
KWP Białystok


piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

Zablokowana droga S61 Guty-Szczuczyn

Komentarze (3)

dobrze hujowi ja to bym jeszcze wpierdol spuścił

Do 2 lat? To jest śmiech !!! Dla mnie to jest tożsame z próbą usiłowania zabójstwa. Tak jakby ktoś wszedł z pistoletem w tłum i zaczął strzelać ale tym razem nikogo nie trafił. Co to k*** ma być, gdzie my żyjemy?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.