czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 13226 wyświetleń

Jasna ul. W. Polskiego

Na ulicy Wojska Polskiego w Grajewie przez  2 tygodnie nie były oświetlone przejścia dla pieszych (jedno obok sklepu spożywczego Bożenna)
W godzinach wieczornych jest duże nasilenie ruchu, powroty z pracy, zakupy przedświąteczne.
Piesi byli zupełnie niewidoczni! Jak widać można...


Informacja nadesłana od czytelnika e-Grajewo.pl  

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (19)

zapewne władze miasta sie tym zaisteresuja jak samochód kogoś potrąci ;/

własnie neidługo tam bendzie ywpadek i zle to sie zkonczy

Dziwne, gdyż tam mieszka Pan Naczelnik Ruchu Drogowego KPP w Grajewie , ale pod latarnia najciemniej

albo się pali dzień i noc albo wcale!

bo grajewo to wiocha i nawet na swietle oszczedzaja:)

Na osiedlach w Grajewie w dzień palą się lampy a w nocy panuje ciemnośc

w dzien sie pali a w nocy ciemno hehehe bez sensu, jak cos sie stanie to dopiero ktos zwroci na to uwage

aaa to to rzeczywiście niezłe... w nocy się nie pali ale w dzień owszem kilka razy...

moim zdaniem jest tak dlatego zeby nachapac sie troche kasa zaoszczedzona dzieki ciemnicy na ulicy....a tak apropo to przejscie kolo BOZENY i na przecie CTO powinny byc oswietlone tak jak przejjscie za torami w strone warszawy...jadac samochode jest ciezko w tamtych miejscach..bo niewidac czy ktos idzie czy nie...jak kogos pierdolno na przejsci wieczorem to moze ktos wkoncu o tym pomysli...

Co robi słóżba drogowa Policji, co robią pracownicy Urzedu Miasta, bo na radnych w Grajewie niema co liczyć - oni zajmować sie beda Radia Maryją i handlem w Niedzielę. Kto poniesie odpowiedzialnośc gdy wydaży się nieszczescie. Przecież na nieoświetlonych ulicach piesi są nie widoczni, a najwiekszy ruch jest w godz.15.00-17.00.
oszczedzac mozna nocą lub w godz. rannych, ale nie w w/w czasie. zakrawa w tym roku na skandal.

ciekawe kto za to jest odpowiedzilany,poniewaz kase biora a nie patrza na problemy,ktore moga zdazyc sie na ulicy wojska polskiego.

Sytuacja się zmieni dopiero wtedy gdy Burmistrz potrąci radnego Szymczaka.

PREDATOR użył słowa "pierdolno". Czy państwo z e.grajewo.pl uważają to słowo za tak bardzo eleganckie, że zamieścili je w witrynie?

niewidoczni piesi ? A światełka samochodowe to do czego służą ? hm.. dobra.. wymieni ktoś tą żarówe , czy nie ;) ?

światła sie palą to teraz ozdoby świąteczne nie to elektryki :)

bo-ni-facy - widocznie nie jezdziles nigdy samochodem gdy sie robi szarowka... widzisz tylko swiatla samochodow, a nie widac nic co sie dzieje na chodnikach...

eh nie tylko ta ulica byla nieoswietlona! Np. ulice przy rynku tj. zielona, skośna sa nawet teraz nieoswietlone!!!!!!!! noo czasem sie zdarzy jakas lampa zapalona ale to tylko czasem, albo na zmiane raz jedna raz druga!! Co to ma byc????? jest ciemno jak u cygana w d****!!!!!!

tylko jedno pytanie: jak to sie dzieje, ze w Grajewie jest "dwie ulice na krzyz", wiele osob wladz miasta, radnych itp a miasto grzeznie w brudzie i ciemnosciach???

Nie wszystkim radnym jest wszystko jedno.Niektórzy interweniowali u z-cy burmistrza,jak widac skutecznie.Z-ca stanął na wysokości zadania i lampy znowu świecą.Jednak jak widac trzeba kompleksowo rozwi.ązac problem ogłaszając przetarg na remont oświetlenia w mieście.Może nie wszyscy radni sa zainteresowani co mówi w Radiu Maryja i jak ma byc organizowany handel w niedzielę.uogolnienia sa niebezpieczne.z poważaniem .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.