wtorek, 16 czerwca 2026

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 16707 wyświetleń

Jasełka w "Trójcy"

W kościele pw Trójcy Przenajświętszej po Mszy wieczornej zostały wystawione jasełka, które przygotowali uczniowie i nauczyciele z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Grajewie.


fot.e-Grajewo.pl
06.01.2009

poniedziałek, 15 czerwca 2026

Starosta na Jubileuszu 40-lecia PM nr 6

poniedziałek, 15 czerwca 2026

ROCK NA BAGNIE JUŻ NIEBAWEM!

Komentarze (2)

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I PRACOWNIKOM ADMINISTRACJI, KTÓRZY CHĘTNIE WZIĘLI UDZIAŁ W JASEŁKACH.

Na pewno były świetne ;d

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.