czwartek, 21 września 2023

Warto przeczytać

Jakie schody zajmują najmniej miejsca w domu?

Schody kręcone cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli domków jednorodzinnych. Wyglądają efektownie, nie są bardzo drogie i co najważniejsze, zajmują niewiele miejsca. Sprawdzają się szczególnie w mieszkaniach o niedużej kubaturze, czyli tam, gdzie jest ciasno. Wybierz odpowiedni dla siebie model schodów kręconych, aby mieć komfortowe i zarazem modne wnętrza.


Schody kręcone - dlaczego warto?

Modny i praktyczny dom, to taki, w którym elegancja, funkcjonalność i wygoda łączą się w jedną spójną całość. Nie zawsze można cieszyć się z możliwości aranżacyjnych, jakie daje duży metraż domu. Wtedy trzeba wybierać takie w elementy wyposażenia wnętrz, które sprawdzają się na małych przestrzeniach. Jednym z nich są modne i praktyczne schody kręcone, za które nie zapłacisz fortuny. Są uniwersalne, dlatego dopasujesz je bez problemu różnego rodzaju pomieszczeń. Schody tego typu koncentrują się spiralnie wokół słupa, na którym opiera się cała konstrukcja. Warto podkreślić, że są niezwykle łatwe w montażu. Nie trzeba robić betonowej wylewki, a wielokrotnie wystarczy złożyć schody z gotowych elementów. Po niedługim czasie pracy możesz cieszyć się z eleganckich i nowoczesnych schodów.


Atrakcyjny design i dodatkowy dekor w Twoim domu

Kręcone schody mają reprezentacyjny wygląd i ciekawie korespondują z innymi elementami wnętrza. Pomieszczenia nabiera lekkości i oryginalności. Kręcony, finezyjny kształt schodów przyciąga wzrok, a wnętrze wygląda atrakcyjnie i nowocześnie.  Wyjątkowy duet tworzy drewno w połączeniu z metalem. Tego typu schody z pewnością sprawdzą się we wnętrzach skandynawskich i rustykalnych. Ale nie tylko. Również będą pasować do czysto klasycznych oraz minimalistycznych stylizacji. Schody drewniano-metalowe w modnej kolorystyce ożywią każde wnętrze. Wystarczy zajrzeć do oferty formy Dolle: https://www.dolle.com.pl , aby się o tym przekonać. Do wyboru są stopnie drewniane dębowe, bukowe i multiplex antracyt oraz stylowe balustrady w trzech modnych kolorach: w srebrze, bieli i antracycie. 


Schody strychowe - wygodne i bezpieczne

W ofercie firmy Dolle znajdziesz również funkcjonalne i nowoczesne schody strychowe, które można składać i rozkładać zależnie od potrzeby.  Są to produkty najwyższej jakości wyprodukowane nowatorską, opatentowaną technologią clickFIX®. Wszystkie schody dostępne w katalogu firmy odznaczają się wysokim stopniem izolacji oraz bardzo dobrym systemem uszczelniającym. Jeśli wolisz zostać przy tradycyjnych schodach, możesz wybrać model tradycyjny z ryflowaną, zabezpieczającą powierzchnią. Spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i wymogi techniczne, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezproblemowe i przyjemne. Oprócz tego skutecznie zabezpieczysz podłogę przez zarysowaniem lub innego rodzaju uszkodzeniem. Jeśli chcesz oszczędzić cenną przestrzeń użytkową w swoim domu i mieć zapewniony bezpieczny dostęp na strych lub poddasze, schody Dolle spełnią Twoje wymagania.

Zarówno schody kręcone, jak i strychowe zajmują niewiele miejsca, a są niezwykle potrzebne. Łatwo je zamontować i utrzymać w czystości, co również ma ogromne znaczenie dla użytkownika. Jeśli wybierzesz odpowiednie schody, ich użytkowanie będzie proste i komfortowe.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.