Warto przeczytać

Jaki prezent warto sprawić ukochanej na urodziny?

Jaki prezent warto sprawić ukochanej na urodziny?

Zbliżają się urodziny Twojej ukochanej? Nie wiesz, co mógłbyś jej podarować, aby naprawdę szczerze ucieszyła się z prezentu? Nie opuszcza Cię wrażenie, że ona ma już wszystko? Spójrz na okazję do zrobienia niespodzianki w nieco inny niż dotychczas sposób – jako pretekst do spędzenia z nią romantycznego wieczoru, w świetle bajecznie pachnących świec, lub podarowania jej wolnej godziny dla siebie. Zatroszcz się o to, aby rozpieścić jej zmysły i dostarczyć jej takich bodźców, które pozwolą się odprężyć po ciężkim tygodniu pracy.

   

Pomysł numer 1: zakup aromatycznej świecy sojowej

Z okazji urodzin podaruj jej coś, co pozwoli jej się odstresować. Mogą to być na przykład świece sojowe. Czy wiesz, które korzyści przemawiają za sięgnięciem właśnie po nie? Wśród najważniejszych zalet wymienia się przede wszystkim ekologię. Świeczki sojowe wykonuje się z surowców naturalnych i organicznych. W przeciwieństwie do produktów parafinowych nie ma potrzeby wydobywania i rafinowania ropy naftowej, które wiążą się nie tylko z dużymi nakładami finansowymi, ale też z uwalnianiem do środowiska szkodliwych substancji. To ogromny argument przemawiający do wyobraźni wszystkich tych osób, które mają dużą świadomość ekologiczną.

Bezpieczeństwo dla użytkowniczki

Świeczki sojowe są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Podczas ich spalania do powietrza nie przedostają się żadne szkodliwe substancje. Problem ten natomiast dotyczy świec z parafiny. Przy zakupie świecy sojowej mamy tu więc do czynienia z sytuacją win-win, w której zwycięzcą jest zarówno użytkowniczka, jak też środowisko naturalne. 

Wydajność i dłuższy czas palenia

Świeca sojowa to rozwiązanie wydajne oraz zapewniające dłuższy czas palenia – w porównaniu ze świecą parafinową. Raz zakupiony naturalny produkt zapachowy będzie cieszył zmysły przez wiele długich godzin. Szacuje się, że naturalne świece sojowe palą się nawet dwa razy dłużej niż ich parafinowe odpowiedniki. Zakup ten jest więc zdecydowanie bardziej racjonalny i ma swoje uzasadnienie. 

Pomysł numer 2: voucher na wizytę u manicurzystki

Jeżeli Twoja kobieta uwielbia spędzać czas w salonie manicure i najlepiej relaksuje się właśnie wtedy, gdy specjalistka troszczy się o jej paznokcie, możesz podarować jej voucher na wizytę w takim miejscu. Na pewno będzie zachwycona, mogąc wreszcie wygospodarować chwilę dla siebie. Zajrzyj na stronę https://paznokcie.waw.pl/ i sprawdź opinie zadowolonych klientek. Jeśli chodzi o paznokcie, Warszawa Targówek nie ma sobie równych pod kątem liczby znakomitych salonów urody. 

Pomysł numer 3: zestaw kosmetyków do pielęgnacji

W sytuacji gdy wiesz, że kobieta bliska Twemu sercu zdecydowanie bardziej preferuje samodzielne dbanie o dłonie i paznokcie, możesz sprezentować jej komplet do wykonywania manicure japońskiego lub manicure hybrydowego. W sklepach i drogeriach internetowych znajdziesz naprawdę szeroki wybór produktów do pielęgnacji. Są zazwyczaj tak skomponowane, aby zapewniały kompleksowy zestaw tego, co niezbędne do wyczarowania pięknych paznokci.  

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.