środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10358 wyświetleń

ISO dla "skarbówki"

Podatnicy Podlaskiego Urzędu Skarbowego mogą być pewni, że są obsługiwani przez profesjonalistów. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez pracowników PUS jest kolejny Certyfikat ISO 9001, który właśnie został przyznany podlaskiemu  urzędowi

9 września 2008 r. w siedzibie Podlaskiego Urzędu Skarbowego, nastąpiło uroczyste wręczenie kolejnego już Certyfikatu Systemu Jakości ISO 9001. Na spotkaniu, oprócz m.in. Pana Marka Wieremiejuka, Dyrektora Izby Skarbowej w Białymstoku, obecni byli przedstawiciele Urzędu Dozoru Technicznego – Pan Andrzej Malinowski, Dyrektor Oddziału UDT w Białymstoku i Pan Andrzej Mateja, Dyrektor Oddziału UDT w Siedlcach. To właśnie z ich rąk Pani Barbara Olszyńska, Naczelnik Podlaskiego Urzędu Skarbowego, odebrała nowy certyfikat.
W trakcie spotkania zarówno przedstawiciele UDT, jak i Dyrektor Izby Skarbowej w Białymstoku, złożyli serdeczne podziękowania i gratulacje pracownikom Podlaskiego Urzędu Skarbowego, za podejmowanie działań umożliwiających budowanie efektywnego Systemu Zarządzania Jakością w urzędzie.
Utrzymywanie na wysokim poziomie norm związanych z jakością świadczonych usług, pozwoli nie tylko na usprawnienie pracy urzędników, ale przede wszystkim ułatwi podatnikom załatwianie swoich spraw w urzędzie.Radosław Hancewicz
Rzecznik prasowy


środa, 19 stycznia 2022

Ambulans za ponad 1 mln złotych

Komentarze (1)

To grajewska "skarbówka" powinna dostać te wyróżnienie dzięki panom z pokoju nr 3 i osobom z pokoju nr 1.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.