piątek, 28 stycznia 2022

Sport

  • 2 komentarzy
  • 10087 wyświetleń

Informacje ze Starostwa

Starostwo Powiatowe w Grajewie informuje, że wspólnie z Komendą Powiatową Policji oraz Szkołą Podstawową w Rajgrodzie organizuje w dniu 17  kwietnia 2008r.( czwartek) etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”. Część teoretyczna i praktyczna turnieju przeprowadzona będzie na terenie Szkoły Podstawowej w Rajgrodzie ul. Szkolna 24.  Początek godz. 10.00.   W turnieju mogą wziąć udział 3 osobowe drużyny - uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych oraz gimnazjów. Daną szkołę może reprezentować tylko jedna 3 osobowa reprezentacja.

                       Natomiast w dniu 18  kwietnia 2008r. (piątek) Starostwo Powiatowe w Grajewie wspólnie Komendą Powiatową Policji organizuje etap powiatowy „Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego ”. Część teoretyczna i praktyczna turnieju przeprowadzona będzie na terenie  Ośrodka Szkolenia Kierowców w Grajewie ul. ks.Jerzego Popiełuszki 13.  Początek godz. 10. 00.  W turnieju daną szkołę może reprezentować tylko jedna 3 osobowa reprezentacja.
                      

 Szczegółowe informacje dot. w/w konkursów zostały wysłane do wszystkich szkół z terenu powiatu.


Antoni Milewski

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (2)

: Do Sz.P. Milewskiego : Byłem czynnym uczestnikiem konkursu z zakresu ochroy ppoż , nieżle wypadłem na szczeblu powiatu i cierpliwie czekam na informację o nim , a wstyd mi się upominać . Czy to nie Pan organizował?.

Nie dziwię się,że nie masz informacji!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.