poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

Informacja dla rolnika

Składanie wniosków bez sankcji do 31 maja br.


Komisja Europejska zadecydowała o przedłużeniu do 31 maja 2005 r. terminu składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich do gruntów rolnych oraz o płatności z tytułu wsparcia działalności rolniczej na obszarach o niekorzystnych warunkach gospodarowania.

Decyzja ta oznacza, że po 31 maja wnioski można jeszcze składać przez 25 dni kalendarzowych - do 25 czerwca. Złożenie wniosku w tym okresie będzie traktowane jako opóźnienie i będzie się wiązało ze zmniejszeniem za każdy dzień roboczy o 1 % kwoty płatności, do której rolnik byłby uprawniony, gdyby wniosek został złożony do 31 maja. Jeśli opóźnienie będzie wynosiło ponad 25 dni kalendarzowych, wniosek nie zostanie rozpatrzony.

Do 23 maja 2005 r. Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Grajewie przyjęło 3800 wniosków o płatności bezpośrednie co w stosunku do roku ubiegłego stanowi 101 %.

Krzysztof Zalewski
Kierownik BP ARiMR w Grajewie

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewo. "Gang Olsena" w akcji

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.