czwartek, 2 lutego 2023

Kultura i rozrywka

Inauguracja Roku Kulturalnego

INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO 2016/2017 W GCK

 
24 września 2016 roku Grajewskie Centrum Kultury uroczyście zainaugurowało nowy rok kulturalny 2016/2017.

 To wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz kulturalny naszego miasta, a tegoroczna odsłona działalności artystycznej zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, o czym poinformował przybyłych gości Dyrektor GCK – pan Tomasz Dudziński. W swoim krótkim wystąpieniu podziękował również wszystkim pracownikom Grajewskiego Centrum Kultury za zaangażowanie i twórczą postawę zmieniającą codzienną rzeczywistość oraz władzom samorządowym za wspieranie działań kulturalnych organizowanych przez GCK.

  Uświetnieniem spotkania inaugurującego nowy rok kulturalny w GCK był recital Marty Andrzejczyk „Listy Wiery Gran”. Solistce towarzyszyli: Piotr Banaszek – piano, instrumenty klawiszowe oraz Marcin Staniszewski – gitara. Marta Andrzejczyk – olsztyńska pieśniarka i aktorka – zawładnęła emocjami słuchaczy, zachwyciła intrygującą barwą głosu, ciepłą osobowością sceniczną oraz wyjątkową wrażliwością.

  Miłym akcentem uroczystości były wyrazy uznania złożone na ręce Dyrektora GCK przez Stowarzyszenie Kultura Niezależna za dotychczasową współpracę, wielkie serce, bezinteresowność oraz pomoc w realizacji projektów i przedsięwzięć artystycznych.

  Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością za zainteresowanie wydarzeniami artystycznymi oraz chęć twórczej współpracy w dziedzinie kultury.

  GCK

 

wtorek, 31 stycznia 2023

Morsy zagrały z WOŚP

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.