poniedziałek, 25 października 2021

Sport

II WTK (wyniki)

WYNIKI II WTK JUNIORÓW I JUNIOREK

GRAJEWO 07.11.2010r.

SEZON 2010/2011

 

JUNIORZY

M-ce

Nazwisko

Imię

Data

Klub

Miejscowość

Punkty

1

Kostro

Bartosz

1992

KTS

Wysokie Mazowieckie

70

2

Doroszko

Patryk

1994

MOKS SŁONECZNY STOK

Białystok

66

3

Dudziński

Jakub

1996

MOKS SŁONECZNY STOK

Białystok

62

4

Baruch

Bartłomiej

1995

UKS DOJLIDY

Białystok

59

5

Sznel

Mateusz

1994

UKS BIAŁOBRZEGI

BIAŁOBRZEGI

57

6

Purta

Kamil

1993

MOSiR

Mońki

55

7-8

Gogiel

Kamil

1995

UKS DOJLIDY

Białystok

52

Purta

Mateusz

1993

MOSiR

Mońki

52

9-12

Włóczko

Krzysztof

1996

MOSiR

Grajewo

47

Marczykowski

Rafał

1996

MOSiR

Grajewo

47

Włostowski

Szymon

1993

KTS

Wysokie Mazowieckie

47

Kapelewski

Sebastian

1995

AZS PWSIiP

Łomża

47

13-16

Bieńkowski

Dariusz

1994

MOSiR

Grajewo

39

Zawistowski

Krystian

1994

UKS BIAŁOBRZEGI

Białobrzegi

39

Smoluk

Kamil

1997

UKS SOVIT

Białystok

39

Piekarski

Krzysztof

1996

UKS SOVIT

Białystok

39

17-24

Wołosowicz

Łukasz

1995

MOKS SŁONECZNY STOK

Białystok

28

Kimbar

Krystian

1996

AZS PWSIiP

Łomża

28

Borys

Sebastian

1994

Niezrzeszony

Augustów

28

Puczel

Mateusz

1995

UKS SOVIT

Białystok

28

Świacki

Piotr

1997

UKS

Białobrzegi

28

Sokołowski

Artur

1994

AZS PWSIiP

Łomża

28

Sitko

Mateusz

1997

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

28

 

Kadłubowski

Marcin

1996

UKS DOJLIDY

Białystok

28

25-32

Kędyś

Rafał

1995

UKS SOVIT

Białystok

16

Święcicki

Michał

1997

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

16

 

Rzemieniecki

Rafał

1993

UKS SOVIT

Białystok

16

Przygodzki

Marcin

1998

UKS SOVIT

Białystok

16

Fechner

Robert

1995

UKS ÓSEMKA

Białystok

16

Siłkowski

Szymon

1998

UKS BIAŁOBRZEGI

Białobrzegi

16

Lipiński

Łukasz

1997

AZS PWSIiP

Łomża

16

Maciorowski

Jakub

1998

UKS SOVIT

Białystok

16

33-48

Suchocki

Maciej

1996

UKS SOVIT

Białystok

10

Haponik

Kacper

1999

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

10

Sural

Piotr

1998

UKS SOVIT

Białystok

10

Gryko

Karol

1998

UKS SOVIT

Białystok

10

Marczykowski

Mateusz

2001

MOSiR

Grajewo

10

Adamski

Filip

1997

UKS SOVIT

Białystok

10

Sural

Krzysztof

1995

UKS SOVIT

Białystok

10

Klochowicz

Patryk

1998

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

10

Kunda

Michał

1999

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

10

Zawistowski

Marcin

1996

MOSiR

Grajewo

10

Urban

Patryk

1999

UKS BIAŁOBRZEGI

Białobrzegi

10

Kędyś

Łukasz

1996

UKS SOVIT

Białystok

10

Tynecki

Oskar

1997

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

10

Wszeborowski

Jakub

1997

UKS SOVIT

Białystok

10

Grygo

Piotr

1994

MOSiR

Mońki

10

49-64

Kossakowski

Kordian

1998

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

4

Sienkiewicz

Michał

1998

UKS SOVIT

Białystok

4

Gwiazdowski

Robert

1994

UKS ÓSEMKA

Białystok

4

Ostaszewski

Maciej

1997

MOSiR

Grajewo

4

Kirpsza

Patryk

1997

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

4

Snarski

Bartosz

1997

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

4

Niegowski

Tomasz

1998

UKS SOVIT

Białystok

4

Bazydło

Marcin

1996

KOKiS

Kolno

4

Ruciński

Karol

1996

MOKS STOŁECZNY STOK

Białystok

4

Kraszewski

Karol

1999

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

4

Janoszuk

Marcin

1997

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

4

 

Deroń

Adrian

1998

MOSiR

Grajewo

4

Bronakowski

Łukasz

1997

UKAS BIAŁOBRZEGI

Białobrzegi

4

Ptak

Cezary

1997

UKS SOVIT

Białystok

4

Luckin

Adrian

1999

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

4

Kitlas

Łukasz

1997

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

4

65

Kędyś

Marcin

2001

SUDOVIA

Szudziałowo

3

 

 

JUNIORKI

M-ce

Nazwisko

Imię

Data

Klub

Miejscowość

Punkty

1

Kostro

Patrycja

1995

AZS PWSIiP

Łomża

70

2

Gilewska

Kinga

1994

UKS ÓSEMKA

Białystok

66

3

Podlewska

Magdalena

1996

SL SALOS

Suwałki

62

4

Bobrowska

Ewelina

1994

SL SALOS

Suwałki

59

5

Radziszewska

Adrianna

1995

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

57

6

Zimnoch

Joanna

1996

UKS PŁOMIEŃ

Dobrzyniewo

55

7-8

Komosa

Marta

1996

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

52

Karczewska

Ewelina

1994

SL SALOS

Suwałki

52

9-12

Ciołko

Urszula

1995

UKS PŁOMIEŃ

Dobrzyniewo

47

Kalmus

Aneta

1994

LUKS CZARNI

Czarna Białostocka

47

Sidłowska

Urszula

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.