Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 7091 wyświetleń

II warsztaty rękodzieła

Na terenie gmin członkowskich Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury: Szczuczyn, Radziłów, Wąsosz, Rajgród i Grajewo na początku grudnia odbyły się II mikołajkowe warsztaty rękodzieła nowoczesnego. W trakcie sześciu spotkań w zajęciach wzięło udział ponad 150 osób. Podczas spotkań warsztatowych wykonywaliśmy choinki bożonarodzeniowe z makaronów, szyszek, sizailu, sznurka, piórek oraz bombki ze wstążek. W siedzibie LGD w dniu 6 grudnia 2013 r. podczas warsztatów uczestników odwiedził mikołaj, który wszystkie dzieci obdarował prezentami.

Warsztaty były doskonałą formą integracji mieszkańców jak również miały na celu przekazanie uczestnikom tradycji tworzenia ozdób świątecznych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia profilu na facebooku gdzie umieszczane są aktualne informacje o działalności LGD oraz LCOI- Region Podlasie.

Komentarze (1)

rewelacyjne te warsztaty byłam w szoku zę i ja takie cuda potrafię. Dziękuję organizatorom

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.