Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 6971 wyświetleń

II Spotkanie MRM

Dnia 19 stycznia (wtorek) bieżącego roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta w Grajewie, odbyło się drugie spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta z Samorządami Uczniowskimi grajewskich szkół oraz po raz pierwszy z harcerzami z 15 GDW "Wolne Ptaki".

Tematem spotkania było ustalenie wspólnych działań w nadchodzącym czasie dla młodzieży w mieście.
Młodzież przygotowała wiele kreatywnych i interesujących pomysłów. W wyniku głosowania przeprowadzone będą realizacje poniższych projektów:

- Rajd Rowerowy Wilka
- Dzień sportu połączony z transmisją meczu Polaków na EURO2016
- Dyskoteka
- Festiwal kolorów

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z SU oraz harcerzami. Wierzymy, że razem możemy jeszcze więcej zdziałać w naszej małej Ojczyźnie.

poniedziałek, 6 lutego 2023

Miniony weekend na drogach

Komentarze (12)

Mnie irytuje jak władza narzuca młodym co mają robić są tam same prawie dziewczyny a chcą oglądać piłkę nożną bzdura.

A co to za dziwny stereotyp, że dziewczyny nie oglądają piłki nożnej???

na tą piłkę i Warmię bez szans. miasto znów wydało tyle kasy.żal tak cienkiej władzy

"Młodzież przygotowała wiele kreatywnych i interesujących pomysłów" - Dyskoteka... tak! Bardzo kreatywny pomysł, jeszcze lepszy niż oglądanie meczu...

@mar, władza nie narzuca nikomu swoich pomysłów! To są pomysły młodzieży,która chce coś zrobić w naszym mieście. To, że dziewczyny niekoniecznie lubią sport, nie znaczy, że nie mają organizować Dnia Sportu. Po prostu robią to dla innych :)

Mentalność Grajewiaków dalej się nie zmieniła i jest taka sama czyli KRYTYKOWANIE!!!
BRAWO, trzymać tak dalej bo idziecie w dobrym kierunku!!!
Zamiast się cieszyć, że młodzież coś robi społecznie, to krytyka leci jak z nut, BRAWO po raz kolejny!

Chyba czesc z wypowiadajacych sie tutaj nie zna pojecia konstruktywna krytyka, z takiej chociaz MRM moglby wiedziec co ma poprawic, ale tak tylko rece opadaja. Lepiej opluc zdeptac i zniszczyc niz pomoc zeby cokolwiek sie rozwinelo i zeby rzeczywiscie Grajewo na czyms zyskiwalo. Watpie zeby ktokolwiek tak mowiacy i negujacy jakiekolwiek dzialanie zrobil to lepiej. Jednak latwiej klepac co slina na jezyk naniesie niz docenic starania.

Te komentarze które widzę to kwintesencja polskiej cebuli! Nic nigdy nie zrobili, najwieksze osiągnięcia to karta z debetem a krytykować potrafią. I narzekają jak to nie dobrze w tym kraju: Platforma c***e! PiS j*****e katole, Kukiz oszołom! A gdy postawi się podstawowe pytanie: Czy byles na wyborach? Zazwyczaj odpowiadają: Nie, jeden glos nic nie zmieni. Nie rozumiem takiego podejścia do młodzieży. Ciekaw jestem, czy w ich wieku, potrafiliście napisać jakiekolwiek pismo. Ba! Stwierdzam, ze nawet w tej chwili ta młodzież jest na wyższym poziomie od Was. Żałosne wołanie! I mam pytanie do nie jakiego bobmba: Czy sprawdziłeś ile miasto wydalo pieniędzy na utrzymanie i akcję MRM? Bo jeżeli nie wiesz, to Cie uświadomię: Pieniądze na akcje młodzież organizuje sama od sponsorów - na kazdej akcji są wymieniani sponsorzy. Jezeli utrzymanie MRM przekroczylo 300 zł to będę zaskoczony. Co przy 60 mln budżecie miasta stanowi cale nic ;)

Festiwal kolorów to bardzo dobry pomysł . Gratulacje !
Oby tak dalej .

XYZ z tym ze ta młodziez nic do tej pory takiego nie zrobila

@Wiesław nie zgodzę się z tym. A co Ty do tej pory zrobiłeś dla Grajewa?

Widać że Pan Burmistrz tęskni za szkołą

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.