piątek, 23 lutego 2024

Sport

  • 17 komentarzy
  • 10619 wyświetleń

II liga w Grajewie !

To już pewne, ŁKS Łomża rozegra trzy spotkania rundny jesiennej II ligi piłki nożnej w Grajewie ! Pozytywną decyzję w tej sprawie wydał już PZPN oraz policja. Aktualnie kluby czekają jeszcze na zgodę burmistrza Grajewa, co prawdopodobnie jest tylko formalnością.

W poniedziałek 2 października br. na stadionie miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie spotkali się przedstawiciele obydwu klubów, PZPN, policji oraz firmy ochroniarskiej, która będzie zabezpieczać mecze. Podczas wizyty ustalono wszystkie szczegóły dotyczące organizacji trzech meczów ŁKS w Grajewie. Według nieoficjalnych informacji ŁKS za wynajęcie stadionu na każde z trzech spotkań zapłaci Warmii po 10 tys. zł.

- Umowa między klubami już została podpisana, mamy mimo wcześniejszej odmowy zgodę od policji. Lada chwila ŁKS otrzyma ją również od PZPN. Zgodę na organizację meczów w Grajewie musi jeszcze wyrazić burmistrz. Nie ukrywa, że czekamy na pozytywną opinię, co pozwoli na ogólnokrajową promocję naszego stadionu, klubu, miasta oraz kibiców – mówi Janusz Szumowski, dyrektor Warmii Grajewo.  

Umowa gwarantuje, że w Grajewie ŁKS rozegra spotkania z Unią Janikowo 7 października, z Podbeskidziem Bielsko-Biała 21 października i z Polonią Warszawa 4 listopada. W tych trzech meczach łomżynianie  będą gospodarzami.

Zdaniem dyrektora Warmii nie ma obaw o to, że podczas drugoligowych meczów dojdzie do zamieszek między kibicami z Łomży i Grajewa.

- Myślę, że wszyscy mamy świadomość jak ważne są to mecze dla ŁKS-u. Kibice z Łomży wiedzą, że te trzy mecze mogą w dużym stopniu zadecydować o utrzymaniu ŁKS w II lidze. Jestem przekonany, że na naszym stadionie będzie bezpiecznie – dodaje Janusz Szumowski.

Warto dodać, że od dwóch sezonów zawodnikiem ŁKS jest wychowanek Warmii Paweł Strózik. 21-letni pomocnik rodem z Grajewa ma na swoim koncie dziewięć występów na drugoligowych boiskach, strzelił też jedną bramkę. 

 
Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Komentarze (17)

bedzie co ogladac hehe i pewnie kibicow duzo bedzie;p

Zobaczymy jak to będzie, z naszej strony gwarantuję spokój. Inna sprawa, ze 30 tys. zł to ok. 20 proc rocznego budżetu Warmii. Może zamiast czekać na "hojność" pewnego posła, warto podnajmować obiekt nie tylko dla Łomży.

To super mam nadzieje że nie będzie zadnych spięć miedzy pseudokibicami!!!

no wreszcie bedzie można na coś popatrzeć

moze wreszcie Warmia zaplaci za wode zreszto co to za pieniadze trzeba bylo doic z nich ile sie da
nas doili tyle lat jak byli wojewodztwem

słyszałem, że będzie ograniczona ilośc miejsc dla kibiców z Grajewa.Czy to prawda????

wielka zadyma!!!!!!!!!!!

Grajewo ma stadion a nie ma druzyny - łomża ma druzyne nie ma stadionu - a może tak przyłączyć łomże do grajewa-najwyższy czas.-To za to województwoktóre niestety przez kilkanaście lat zniszczyło kilka miast typu Grajewo Kolno Zambrów Wysokie Maz. Pozdrowienia.

mala17: sama jestes pseudokibic

Łomża w Grajewie ? Totalne nieporozumienie Panowie Dyrektorzy...

Czy to prawda że nie ma pieniędzy dla zawodników Warmi a są dla działaczy ???Może ktoś z was wie coś w tym temacie.

Warmiak:
działacze (czyli członkowie Zarządu klubu) działaja społecznie, czyli za swoją pracę nie pobierają wynagrodzeń.

a ty tam mysz najwiecej wiesz !!!

Jeśli nie mam racji, to mi udowodnij, że tak nie jest, jak napisalem. A jeśli nie potrafisz, to po co się odzywasz? Jak masz coś do mnie osobiście, to pisz na maila...

Strozik znam go osobiscie zawsze dobrze gral w pilke oby tak dalej

grajewianie przywitajmy goraco kibicow łks heheh

za 10000 tys 1 mec ale spox

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.