Sport

  • 1 komentarzy
  • 1199 wyświetleń

II liga tenisa stołowego - kolejne zwycięstwo

W ostatnią niedzielę listopada grajewscy tenisiści stołowi odnieśli czwarte zwycięstwo w pierwszej rundzie drugoligowych zmagań podlaskich drużyn w sezonie 2022/2023.

Tak jak końcowy wynik wskazuje było to zdecydowane zwycięstwo a 9 pojedynków grajewscy zawodnicy wygrywali po 3-0. Już w pierwszych grach, grajewskie pary deblowe: Ogrodnik Piotr i Janiszewski Sebastian oraz Krymski Marek i Zawistowski Marcin zwyciężyli po 3-0 i to wskazywało, że w tym meczu lepszą drużyną jest MOSiR. W grach pojedynczych punkty zdobyli Krymski i Ogrodnik po 3 oraz po 1 Janiszewski i Zawistowski.

Po sześciu rundach drużyna MOSiR jest wiceliderem II ligi a do zakończenia pozostały trzy mecze, w tym 2 w Białymstoku  min. z liderem MOKS oraz w Grajewie z Dojlidami II. Po ostatnich zwycięstwach duży awans w rankingach indywidualnych zanotował Marek Krymski na 4 miejsce, Piotr Ogrodnik na 11 i 15 Tyberiusz Królewicz a w grach deblowych na 2 drugim jest para Krymski+ Zawistowski.  

 

Komentarze (1)

Pierwsza liga tuż tuż brawo Tim tenisa stołowego MOSiR

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.