Sport

I Turniej im. Emila Świderskiego

I Turniej im. Emila Świderskiego
W SZCZUCZYNIE PIŁKARZE UCZCILI PAMIĘĆ EMILA ŚWIDERSKIEGO
   W niedzielę 23 stycznia w hali sportowej Gimnazjum w Szczuczynie odbył się I turniej halowej piłki nożnej im. Emila Świderskiego o puchar burmistrza miasta. Emil – grając w barwach Wissy Szczuczyn -zasłabł sierpniu  trzecioligowym spotkaniu i zmarł w szpitalu. Niedzielny turniej był dobrą formą uczczenia pamięci tego znakomitego piłkarza w którym zagrało wielu jego kolegów z piłkarskich boisk.
     W zawodach udział wzięło sześć zespołów III i IV ligowych z woj. podlaskiego i warmińsko – mazurskiego. Zwyciężyła druga drużyna Warmii Grajewo, w której występowało wielu zawodników z pierwszego składu zespołu. Drugie miejsce zajął Płomień Ełk, a trzecie pierwsza drużyna miejscowej Wissy. Kolejne miejsca zajęli: Sparta Augustów, Wissa II i Warmia I.
   Królem strzelców z sześcioma bramkami został Konrad Radzikowski z Płomienia. Miano najlepszego bramkarza przypadło Krzysztofowi Alickiemu z Wissy, a najlepszym zawodnikiem wybrano Konrada Kowalkę z Warmii.
                                                                                                                                      WJ
  

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.