sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 14764 wyświetleń

I miejsce w Polsce!

I miejsce w Polsce! 
W czasie uroczystej Gali podsumowującej tegoroczną edycję Konkursu na najlepszą pracę pisemną o tematyce ekonomicznej – organizowanego przez Narodowy Bank Polski, uczennica Zespołu Szkół Nr 2 im. 9.PSK Karolina Radzajewska zdobyła najwyższą lokatę. 
Tegoroczna maturzystka napisała pracę na temat: „Mądre i odpowiedzialne zadłużanie się – jak unikać pułapek kredytowych”. W trakcie ceremonii nagradzania w siedzibie NBP przyznano Karolinie także specjalną nagrodę za autentyczną, oryginalną i samodzielną pracę bez źródeł internetowych – ufundowaną przez firmę: plagiat.pl.
W konkursie Narodowego Banku Polskiego  Zespół Szkół Nr 2 mamy  już swoją historię:
2009r. z rąk Prezesa NBP ŚP. Sławomira Skrzypka za wyróżnienie nagrodę otrzymała Anna Mioduszewska
2012r. z prezesa Marka Belki za wyróżnienie nagrodę otrzymała Natalia Maciorowska
2016r. za kierownictwa Adama Glapińskiego, a z rąk Przewodniczącego KNF nagrodę za I miejsce odebrała Karolina Radzajewska.


Odczuwam wielką wewnętrzną radość z osiągnięć moich uczniów. Przeżywam satysfakcję i wzruszenie, gdy podczas tych wszystkich finałowych uroczystości wymienia się słowa: Grajewo i Zespół Szkół nr 2 w Grajewie. Zawsze tak się dzieje, gdy moi wychowankowie rywalizują z Warszawą, Gdańskiem i Krakowem. - opisuje  opiekun laureatów i finalistów konkursu NBP Tomasz Cebeliński

Komentarze (10)

Czy można gdzieś przeczytać tą pracę?
Drugie mniej skromne pytanie.
Co było główną nagrodą?

Gratulacje dla uczennicy

Gratuluję Tobie młoda , zdolna dziewczyno. Fajnie,ze tu informują o takich osiągnięciach . Tylko dlaczego tak malutkie zdjęcia,ze trudno zobaczyć zwycięzcę? Czyzby przez skromność ogłaszającego sukces portalu?

3700 zł nagroda a prezesi i managerowie biorą z z 4 razy więcej miesięcznie. Tak się wspiera w Polsce zdolnych młodych ludzi. Nagroda powinna być przynajmniej z 30 000 zł aby zapewnić wygranej lepszy start na studia.

Gratuluję Karolinko-wychowawczyni z podstawówki

to chyba widać

Nagroda to jak widać na zdjęciach to 3700,00 zł .

Karolciu wielkie gratulacje.

tak trzymaj dziewczyno :)

Gratulacje Karolina !!! Tak trzymaj. Powodzenia i dalszych sukcesów życzymy :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.