piątek, 28 stycznia 2022

Sport

  • 4 komentarzy
  • 9449 wyświetleń

I miejsce dla PG3

Dnia 28.10 2007 r. w Zespole Szkół w Wojewodzinie odbyła się Gimnazjada Powiatowa  w piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięło udział 106 uczniów z siedmiu gimnazjów powiatu grajewskiego. Organizatorem gimnazjady było Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grajewie i Zespół Szkół w Wojewodzinie, sędzią głównym  - Krzysztof Wencek.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA  ( .doc)

Do półfinału  mistrzostw grupy zachodniej awansuje jedna drużyna chłopców. Półfinał odbędzie się 06.11 2007r o godz. 10 00 w Łomży.
 Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego dziękuje Panu Dyrektorowi Karolowi Choynowskiemu i nauczycielom wychowania fizycznego Zespołu Szkól w Wojewodzinie za udostępnienie boiska i pomoc w organizacji zawodów.
                
                                                                                         Regina Sulewska

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (4)

Gratulacje dla chłopców z drużyny PG 3 w Grajewie i oczywiście dla ich nauczycieli. Nie pierwszy to już raz uczniowie z tej szkoły wygrywają gimnazjady na szczeblu powiatu, nie mówiąc juz o mieście Grajewo. A przeciez ta szkoła (jako jedyna w mieście i chyba w powiecie) nie ma nawet najmniejszej sali gimnastycznej. To wstyd dla miejscowych notabli, że przez tyle lat nie potrafią rozwiązać takiego problemu. A może się mylę.....?

no gratki gratki :)) ja na szkołę bez sal gimnastycznych :PP PG3 rządzi

pg3 top bardzo fajne gimnazjum , a dzieci tam tez są super! pzd wszystkim gimnazjalistom z pg3 :D PG3 PG3 PG3 RLZ!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.