czwartek, 27 stycznia 2022

Sport

  • 20 komentarzy
  • 12076 wyświetleń

I m. dla sportowców SP 4

W środę, 4 czerwca br.  drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie wywalczyła wysokie miejsce w Finale Wojewódzkim Czwórboju Lekkoatletycznego. Po dokładnym przeliczeniu punktów okazało się że jest to miejsce I.

To bez wątpienia znaczący sukces młodych sportowców, którego współautorem jest również pan Zbigniew Łajewski - doświadczony nauczyciel wf-u, opiekun sekcji SKS.

W dniach 13 - 15 czerwca drużyna, którą tworzą: Andre Kamil (VI c), Cybula Piotr (V c), Grajewski Rafał (VI b), Grochowski Mateusz (VI d), Olszanicki Mateusz (VI c), Sypytkowski Paweł (VI c), będzie reprezentować szkołę w Toruniu biorąc udział w Finale Ogólnopolskiego Czwórboju Lekkoatletycznego. Warto zauważyć, że Kamil Andre uczeń kl. VI c podczas indywidualnych rozgrywek wywalczył II miejsce.

- Jesteśmy dumni z naszych uczniów. W imieniu całej społeczności szkolnej gratulujemy i życzymy powodzenia w finale ogólnopolskim – powiedziała nam Urszula Bołonkowska, wicedyrektor szkoły.

SP nr 4
Gratulujemy e-Grajewo.pl


poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

poniedziałek, 24 stycznia 2022

"Ferie na Lodowisku"

Komentarze (20)

Groszek górą !!!

nie no , gratulacjee . (; *;
wiedziałam od zawsze, ze jesteście najlepsi . ;D ;p
życze powodzenia dalejj . *; *; (;
buziakii dla Groszka *; Trolika*; Pajeła*; i Kamila. (; *;

TRl:),Kamil:) i Kajtek.:)górą:D
Pozdrowienia dla nich i Dla Pana Łajewskiego :)

GZ Grochu, Pajeł & Kamil :D Powodzenia

powodzenia na ogolnopolskich rozgrywkach ;) swietnie Wam idzie ;)

Gratulacje dla naszych boskich chłopaków z VIc. ;) Jesteście najlepsi ! ;D VIc górą, wiadomo, wszyscy to wiedzą. ^^ No i oczywiście pozdrawiamy serdecznie Trolika, Kamasa i Kajtka. ;dd No i of course Pana Łajewskiego. ;*;) Bardzo się cieszymy, że mamy takiego wychowawcę i takich zajebiaszczych chłopaków w klasie. ;) Szkoda, że w gimnazjum nas rodzielą. ;( Teraz mamy takich super menów, a potem będziemy mieć.. Omg. xDD Aź szkoda gadać. Pewnie jakie głupki i w ogóle nam się trafią. ;/ No więc buziaki dla VIc. ;* ;33 Normalnie jesteśmy tymi naj, naj, naj ! Z całego świata. ;) Baaaardzo, baaardzo, ale to baaardzo Was lubimy ;DD Hehehehee xDD ;)

żAłOSNE. jedynka dzisiaj wygrała zawody w unihokej 1 miejca i. nic nie jest napisane.
a wy raz wygraliście i już wielie HALO.. ;/
żal. peel.

Do `żal MI was DZIECI`. Słuchaj, 1 to nie to samo co 4. Sp4 zawsze będzie najlepsze ! ;) A żal to z Ciebie jest !.

bez kitu..... =/ a tak wogÓle to SP 1 zawsze wygrywa. S P 1 G U R Ą ! ! !

hahaha. ;dd o zal. ;// SP1 to wasze 1 miejsce i sie podniecacie. ; i w dodatku były tylko 2 drużyny na tych zawodach, to trudno zeby nie zając 1 miejsca. ;// nic nie umiecie. ;//
nie tak jak nasi chłopacy. (; 2 miejsce. ;pp i teraz jadą aż do TORUNIA. ! haha. ;pp widać ze zazdrościcie. i na pewno nic nie bedzie na e-grajewo. haha. ! ^^ B R A W O chłopacy. ;))
pzdrr. dla wszystkich. ;*
PS. sie nie podniecajcie tak z tego 1 miejsca. ;dd widać ze macie wuksa. ! haha. ;pp

do ` K.M . ` taa, jasne. ;// SP1 zawsze wygrywa. ? ;// to wymień mi jakieś zawody w ktorych mieliście 1 miejsce. ! i tak nikt nie jest lepszy niż nasi chlopacy. (; skoro `niby, ;// ` jesteście tacy dobzi, to czemu nie przeszliście w czwórboju. ? ; haha. ;pp zal mi was. ! NIC NIE UMIECIE I TYLE. ;dd ahh. i GÓRĄ to sie pisze przez `Ó` . o zall. ;/ SP4 górą. ! ;**

sp4 szkola z klasa ;) widac ze umie ortografie w przeciwienstwie do sp1;] wiadomo, ze sp4 zawsze byla dobra w czworboju ;) kto intensywnie pracuje to ta praca przynosi plony ;) widac to po chlopakach z sp4 ;) Graatuluje chlopcy ;) zycze jak najlepszego miejsca w Toruniu ;)

Chłopaki pozdro najpierw Nauka i sport i dziewczyny później przyjdą same hehe. Pozdrawiam

witam:) gratuluję chłoapki:) ja kiedyś też byłam na ogolnopolskich zawodach ale w Bydgoszczy pan Łajewski zapewne pamięta :D i również w 4-boju :D:D fajnie było, duże doświadczenie :) bądźcie od nas lepsi,bo my zajełłyśmy chyba 18 miejsce w Polsce ;p

Powiem tak gdyby nie Pan Łajewski to nie mielibyśmy 1 miejsca.Po 1 bardzo dobrze nas przygotował;p Po 2 Gdyby nie dojrzał się tego ze dla Groszka nie dodali 80 punktów byłoby 2 miejsce...Teraz do Eweliny rozmawiając z Panem Łajewskim powiedział, że robiąc tyle punktów ile robie ja no i cala moja drużyna będziemy w pierwszej 10-mam nadzieję, że tak będzie;Pp

oj sp4. ale na zawodach z unihokeja to was nie widziałam ...eh.. wstydzicie sie krzywych nóg. ?

sp4 przygotowuje sie do turnieju ogolnopolskiego ;) unihokej przy nich to wysiada ;] powodzenia jutro chlopaki ;)

SP 4 najlepsz szkola w grajewie

Po trzech konkurencjach ( rzut piłeczką palantową, skok w dal, 60 m) zajmują 5 miejsce w Polsce. Pozostała jeszcze jedna konkurencja - bieg na 1000m, która zostanie przeprowadzona w niedzielę. W mistrzostwach Polski biorą udział dwie z każdego województwa. Życzę powodzenia i trzymajmy za nich kciuki. Ze sportowym pozdrowieniem

K.M naucz się pisać nie " gurą " tylko "Górą " . A zresztą SP 4 jest najlepsza . xD

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.