Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13065 wyświetleń

I Komunia św. 13 V

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
GRAJEWO, ul. Wojska Polskiego
W tym roku I-sza Kom. św. odbyła się, jak w roku ubiegłym, w jednej grupie.


Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl


Komentarze (7)

Moja Dawna Nauczycielka Na Komunii Była

Ja też się napstrykałem zdjęć,i nawet tu widzę mojego bratanka

ale koscioł za te pieniadze ktore byly zbierane na składke to był bardzo slabiutko udekorowany to na co drodzy rodzice wplacalismy ????nie rozumiem tego skoro byly zbiertane pieniazki to powinno to byc ladnie przyozdobione bywalo lepiej w innych latach

jak to dawno bylo....az sie plakac chce

Siema, mam pytanie. Na tym zdjęciu na drugim planie stoi chórek. Widać tam kamerę a z lewej strony stoi taka dziewczyna. Uczy się w LO w Grajewie w 1 klasie, czy mógłby ktoś mi podać jej numer gg?? Z góy dziękuję :)

ja tez tu jestem

komunia, jak komunia, na pewno to przeżycie dla każdego dziecka. myślalam jednak,ze panie katechetki lepiej przygotują dzieci do uczestnictwa we mszy św. Dzieci prawie nie śpiewały, nie słychać ich było, a przecież to ich święto, to one powinny sie radować, a nie rozmawiać, kręcić się i ziewać. tekst piosenki "Pan Jezus już sie zbliża" chyba każdy zna?? Dlaczego więc nie śpiewano? rozumiem, że dzieci były zaabsorbowane tym wydarzeniem, ale gdyby panie katechetki dłużej przygotowywały dzieci, to one uczestniczyłyby we mszy chętniej. Bo chyba o to chodzi - by nauczyć za młodu jak należy zachowywac się na mszy, że spiew też jest bardzo ważny. No cóż, myślalam ,ze to będzie bardziej uroczyste wydarzenie. Rok temu byłam na komunii w Trójcy Św. - tam wygląda to zupełnie inaczej - dziecie śpiewaja głośno i ładnie, widać, że były długo i solidnie przygotowywane. Może za rok i u nas wszyscy lepiej przygotują się do tego dnia, pozdrawiam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.