sobota, 21 maja 2022

Sport

I Bieg Rodzinny

PIERWSZY BIEG RODZINNY W GRAJEWIE

   Po raz pierwszy w niedzielę 26 czerwca w Grajewie na boisku Klubu Hades w ramach obchodzonych dni tego miasta odbył się Bieg Rodzinny. Jego organizatorzy Klub Sportowy Maratonka Grajewo zaprosili do wspólnego biegania rodziców i dzieci. Przygotowano dla nich dystanse od 333 m do 999 m. I jak się okazało znaleźli się chętni nie tylko z miasta, bowiem przyjechała trzyosobowa rodzina z Giżycka. Razem udział wzięło w dwóch biegach 6 rodzin i kilkanaścioro dzieci na dystansie 333 m. Wszyscy bieg traktowali typowo rekreacyjnie, bowiem nie było zwycięzców, a tylko sami wygrani na mecie. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.
   Oto odważne rodziny: Danuta Organek oraz Emilia i Julia, Joanna, Adam Sawiccy oraz Aleksandra i Katarzyna, Alicja Janiszewska oraz Paulina i Sebastian, Marcin Kohlman oraz Marcin i Bartek, Joanna, Arkadiusz Kadyszewscy oraz Konrad – wszystkie rodziny z Grajewa, Edyta, Cezary oraz Jaś Organek (Giżycko).

   Wszyscy już się umawiali na kolejny Bieg Rodzinny w czerwcu przyszłego roku.. I mówili, że zachęcą innych do takiego sposobu na zdrowe życie.
                                                                                                                                         WJ

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.