poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11861 wyświetleń

Historyczne odznaczenie SP 4

Wystąpienie Stanisław Wiśniewskiego, Prezesa Klubu Byłych Żołnierzy 9 PSK AK oraz odznaczenie sztandaru Odznaką za zasługi dla Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych - to najważniejsze wydarzenia uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w Szkole Podstawowej Nr 4 w Grajewie.

Uroczystość uhonorowania sztandaru szkoły rozpoczęły się 4 września br. o godz. 10.00, tuż po oficjalnym otwarciu roku szkolnego 2006/2007. Odznaczenie to nagroda za wieloletnią współpracę placówki ze środowiskami kombatanckimi. Szkoła każdego roku organizuje wystawy historyczne oraz spotkania z byłymi żołnierzami AK. W ub. r. powstało Koło Młodych Patriotów, które skupia  20 uczniów

- Jesteśmy wzruszeni i zaszczyceni, to jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku szkolnym. Mile zaskoczył nas p. Stanisław Wiśniewski, który wystąpił o odznaczenie. Szkoła ma wieloletnią tradycję, jeżeli chodzi o współpracę ze środowiskiem kombatantów, co odzwierciedla nasza kronika. Koresponduje to z wyzwaniami współczesnej szkoły, czyli powracanie do tradycji, wychowanie patriotyczne i poznawanie dziedzictwa kulturowego - powiedziała Halina Muryjas-Rząsa, dyrektor SP Nr 4 w Grajewie.

 
e-Grajewo.pl

Jedno ze spotkań z kombatantami w SP nr 4 w Grajewie (kliknij, aby zobaczyć)

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (4)

TO JEST CHYBA POMYŁKA POWINO BRZMIEĆ; PREZES KOŁA SYMPATYKÓW 9 PSK.Czytałem książkę na tema 9 PSK i tam nie ma takich nazwisk.

Wszystko jest w porządku. Pan por. w st. spocz. Stanisław Wiśniewski jest Prezesem Klubu Byłych Żołnierzy 9 PSK i 9 PAK AK, natomiast prezesem Towarzystwa Przyjaciół 9 PSK jest pan Antoni Dudziński.

mnie to nie ujeli....;( to nie fair

hehe ja jestem na 2 zdjeciu od konca ta w spudnicy i zielonymi sandalkami hehehe :P:D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.