czwartek, 28 września 2023

Kultura i rozrywka

"Historie z dna szuflady"

W dniu 19 grudnia b.r. w Grajewskiej Izbie Historycznej miało miejsce podsumowanie części projektu realizowanego przez pracowników GIH z uczniami ZSM nr 1 w Grajewie p.t. „Historie z dna szuflady”. Pierwszym etapem projektu były prowadzone przez ponad miesiąc zajęcia warsztatowe z uczniami, dotyczące historii Grajewa i praktycznych umiejętności opisywania starych zdjęć i dokumentów. Efektem końcowym projektu jest powstanie wystawy z „odkrytych” przez nich fotografii rodzinnych, która już wkrótce ozdobi korytarz ZSM nr 1. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali pamiątkowe upominki.

Prowadzone zajęcia były częścią większego projektu realizowanego przez ZSM nr 1 w Grajewie ph. "Jedynka aktywna i bezpieczna" realizowanego w ramach Rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - Bezpieczna+

GCK

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.