poniedziałek, 26 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 6360 wyświetleń

Hades: „Przy kawie i muzyce”

W sobotę 18 lutego w klubie „Hades” miała miejsce inauguracja nowego cyklu spotkań „Przy kawie i muzyce” proponowanego przez Grajewskie Centrum Kultury. Naszą ideą jest by w jego ramach prezentowały się zespoły instrumentalne z muzyką na żywo, których będzie można posłuchać z filiżanką ciepłej kawy w ręku. Jako pierwszy gościliśmy zespół muzyczny „ŻelipapĄ”.

W trakcie koncertu mogliśmy usłyszeć ciekawe instrumentalne dzieła francuskich i argentyńskich kompozytorów oraz własne kompozycje inspirowane muzyką akordeonową z różnych stron świata. Licznie zgromadzona publiczność bardzo ciepło przyjęła gości z Warmii i Mazur, w związku z czym nie zabrakło bisu na życzenie publiczności.

 

FOT. GCK

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wojewodzin. "Gotuj z klasą!" po raz piąty

Komentarze (2)

Piękna muzyka, wykonanie- artyzm. Dziekuje organizatorom za wspaniałe przygotowanie spotkania. To był cudowny wieczór.
Przy okazji wspomne o '' Spotkaniu z podróznikiem'' - to równiez bardzo ciekawy cykl spotkań. Miałam przyjemnośc być słuchaczką po raz pierwszy w Grajewskiej Izbie Historycznej i drugi raz w Muzeum Mleka. Dziękuje .

Nie byłam i żałuję :( Mam nadzieję na kolejne występy. Tym razem na pewno nie odpuszczę

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.