piątek, 23 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10059 wyświetleń

Gwiazdka Czerwonokrzyska


Dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Grajewie pod kierunkiem p. Ewy Saciłowskiej, przeprowadziły akcję Dzieci - Dzieciom przekazując swoje, niejednokrotnie osobiste pluszaczki, maskotki, zabawki na "Gwiazdkę Czerwonokrzyską" tym samym sprawiając radość innym dzieciom, do których jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, trafią piękne upominki.

Do akcji "Gwiazdka Czerwonokrzyska Dzieci - Dzieciom" dołączyła także młodzież z Publicznego Gimnazjum Nr 3 w Grajewie, z opiekunkami Szkolnego Koła PCK: p. Ewą Wojciechowską  i Alicją Muczyńską  przekazując książki - piękne bajki dla dzieci.

Zarząd Rejonowy PCK w Grajewie składa serdeczne podziękowanie nauczycielom oraz wszystkim dzieciom i młodzieży z w/w szkół, którzy swoją postawą przyczynili się do sprawienia radości i uśmiechu innym dzieciom.

Kierownik ZR PCK
Krystyna Jastrzębska

Komentarze (2)

a telefon też dla dzieci ?? :D

pewnie że w komplecie-razem z szafką, stołem, krzesłami, kwiatkami, klepkami z parkietu, dokumentami i grzejnikiem ze ściany:P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.