Kraj

  • 7 komentarzy
  • 3680 wyświetleń

Gwałciciel w Białymstoku

Gwałciciel nastolatek ze Słonecznego Stoku zaatakował po raz drugi. Zawsze gwałci dwie dziewczyny. Jest już portret pamięciowy

Gwałciciel zgwałcił już cztery nastolatki. Białostocka prokuratura rejonowa, która prowadzi śledztwo w sprawie gwałtów na Słonecznym Stoku, ujawniła dziś portret pamięciowy gwałciciela.

Sprawca ma 30-35 lat. Wzrost: 180-185 centymetrów. Ubrany był w odzież sportową, na głowie kaptur.

W nocy z 3 na 4 października, między godz. 4, a 5 nad ranem, dwie młode dziewczyny zostały zgwałcone. Gwałciciel spotkał dwie 16-latki na ulicy Upalnej. Wyciągnął nóż. Groził, że zabije obie, jeśli z nim nie pójdą. Zaprowadził dziewczynki w ustronne miejsce. I zgwałcił.

Prokuratura, dla dobra śledztwa i z uwagi na delikatny charakter sprawy, nie chce ujawniać żadnych szczegółów.

Przypomnijmy. Do podobnej sytuacji doszło pod koniec czerwca na ulicy Witosa. Dwie dziewczyny, 15- i 16-latka, wracały z koncertu zorganizowanego z okazji Dni Miasta. Było po godz. 23.

Weszły do klatki, w której mieszka jedna z nich. Nagle zaatakował je mężczyzna. Był zamaskowany. Miał nóż. Sterroryzował nastolatki i obie zgwałcił. Uciekł.

Wtedy nie udało się ustalić portretu pamięciowego, bo gwałciciel miał na głowie kominiarkę.

- Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że to ten sam sprawca - mówi Marek Winnicki, szef Prokuratury Rejonowej Białystok-Południe.

Śledczy apelują! Wszystkie osoby, które mogą znać tożsamość sprawcy lub miały z nim styczność, proszone są o zgłaszanie się osobiście bądź kontakt telefoniczny z Wydz. Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Białymstoku, ul. Bema 4, pokój nr 314; numer tel. 085 670 24 28, 670 34 20, 670 33 08.

Również osoby pokrzywdzone przestępstwem popełnionym w podobny sposób, które do chwili obecnej nie zgłaszały się na policję, proszone są o kontakt pod tymi samymi numerami telefonów.

- Zapewniamy dyskrecję i anonimowość - dodaje prokurator Winnicki. - Informuje poranny.pl

Komentarze (7)

no to super, co 15-16 latki robiły o tej godzinie na mieście? rodzice obudźcie się i otoczcie swoje pociechy większym zainteresowaniem!!!! a poza tym ogromnie współczuję...

to że szły o tej porze (obojetnie z jakiego powodu) to gwałcić?? !! -to tak samo jak mówia to po co w miniówce chodzi i prowokuje albo pępek pokazuje - i masz zgwałci i miał rację tak!?

bydle dozywocie dla takiego musi byc margnoty ze musi tak postepowac patalach

miejmy nadzieje ze Policja bydlaka złapie...pewno juz depcze po pietach. byle szybko...

DZIWNE ŻE DWIE DAŁY SIE WKLATCE I NIKT NIC NIE SŁYSZAŁ

pewnie miała odsłonięty łokieć i go sprowokowała

szkoda dziewczyn ogromna kr zywda je spodkala trzeba miec zawsze cos do ochrony albo dyzodorantem walic bydlakowi po oczach by miec jak uciec

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.