Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11854 wyświetleń

Groźnie wyglądający wypadek

KPP Ełk: W wyniku wypadku na trasie Chojniak-Przytuły dwóch poszkodowanych mężczyzn trafiło do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. W zdarzeniu brały udział 3 samochody osobowe. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.   

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godziny 18:00 na trasie Chojniak-Przytuły. W zdarzeniu brały udziały 3 samochody osobowe. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem Audi 100 nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu Audi Q7 i najechał na jego tyłu. W wyniku uderzenia kierowca Audi Q7 najechał na tył poprzedzającego go Audi A6. Pasażerowie Audi 100 – 28 i 30-letni mężczyźni z Olecka po zdarzeniu trafili do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Pozostali uczestnicy wypadku nie doznali obrażeń i nie wymagali hospitalizacji. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. 

Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 

Komentarze (2)

Wiadomo- chłopaki w audi urządzili sobie ścigankę...

wcale nie taki groźny widziałem gorsze rzeczy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.