czwartek, 28 października 2021

Kraj

Groził matce bronią

Groził matce bronią


Pijany 44-latek celował do swojej matki ze sztucera. Groził, że ją zabije. Został zatrzymany przez augustowskich policjantów. W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli także nielegalną broń i amunicję.

W minioną środę po południu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odebrał telefon informujący o mieszkańcu gminy Lipsk, który grozi swojej matce. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu ustalili, że pijany 44-latek wszczął awanturę domową, podczas której mierzył do swojej matki ze sztucera i groził, że ją zabije. Mundurowi szybko zatrzymali mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w mieszkaniu policjanci znaleźli elementy broni palnej i pneumatycznej, sztucer z lunetą oraz prawie 70 sztuk różnego rodzaju amunicji, na które 44-latek nie posiadał wymaganego pozwolenia. Teraz postępowaniem mężczyzny zajmie się sąd. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Augustowie. źródło – oficer prasowy KPP w Augustowie

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.