sobota, 28 maja 2022

Kraj

"Grammar’s great – 2011"

MAMY KOLEJNEGO ZWYCIĘZCĘ KONKURSU!

WYNIKI REGIONALNEGO KONKURSU SPRAWNOŚCIOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO


24 marca 2011 roku o godz. 11:00 po raz drugi Wydział Nauk Humanistycznych Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku zorganizował REGIONALNY KONKURS SPRAWNOŚCIOWY z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „Grammar’s great – 2011”. 
   
Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, motywowanie do poszerzenia wiedzy w zakresie umiejętności językowych oraz zainteresowanie szeroko rozumianą kulturą i literaturą anglojęzycznego obszaru językowego.
W tym roku do konkursu zgłosiło się 109 uczniów szkół ponadgimnazjalnych
z województwa warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego. Konkurs cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem wśród młodzieży niż w roku ubiegłym. Wśród zgłoszonych do konkursu uczniów, gościliśmy reprezentantów takich szkół jak: I Liceum Ogólnokształcące w Ełku, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi, Zespół Szkół Nr 2 w Ełku, Zespół Szkół Nr 5 w Ełku, II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku, Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Ełku, Zespół Szkół CKR w Suwałkach, Zespół Szkół w Szczuczynie oraz Zespół Szkół Leśnych w Rucianem Nida.

Laureatami konkursu zostali:
*  Miejsce I, czyli 100% ulgi w czesnym na kierunku FILOLOGIA w WSFiZ zajęła Magdalena Suszek, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (80 pkt.)
*  Miejsce II, czyli 50% ulgi w czesnym na kierunku FILOLOGIA w WSFiZ zajął Ernest Przestrzelski, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi (78,33 pkt.)
*  Miejsce III, czyli 30% ulgi w czesnym na kierunku FILOLOGIA w WSFiZ zajęła Arleta Kuc, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (75,6 pkt.)
Wyróżnienia:
*  Magdalena Żukowska, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi (74,33 pkt.)
*  Alicja Wierzchowska, II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku (74 pkt.)


* Adrianna Grabowska, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi (73 pkt.)
* Adam Zyskowski, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (73 pkt.)
* David Kacprzyk, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi (72,3 pkt.)
* Oliwia Okuniewska, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (68,3 pkt.)
* Julia Kościuk, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (67,3 pkt.)
* Radosław Sinica, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (66 pkt.)

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali zaświadczenia potwierdzające udział
w Konkursie. Uroczyste wręczenie dyplomów, nagród książkowych oraz nagród rzeczowych laureatom oraz osobom wyróżnionym, listy gratulacyjne rodzicom, podziękowania nauczycielom oraz dyrekcji szkoły odbędzie się
w DNIU OTWARTYCH DRZWI
Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania
Filii w Ełku
18 kwietnia 2011 r.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.