środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 4847 wyświetleń

Grajewskie spotkania z historią

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Grajewskie spotkania z historią", które odbędzie się w siedzibie Grajewskiej Izby Historycznej dnia 17 września 2016 roku o godzinie 11:00. Ponieważ w tym dniu przypada 77 rocznica agresji ZSRR na Polskę i wkroczenia Armii Czerwonej na jej terytorium, to spotkanie zostanie poświęcone losom Sybiraków. Gośćmi spotkania będą przedstawiciele grajewskich Sybiraków: Pani Zofia Lenkowska i Pan Leszek Niesiobędzki.
 

„Grajewskie spotkania z historią” – to projekt Grajewskiej Izby Historycznej, który został zainicjowany równo w pierwszą rocznicę jej funkcjonowania. Polega on na cyklicznych spotkaniach poświęconych szeroko rozumianej historii bliskiej i dalekiej. Naszą ideą jest, by w spotkaniach tych prowadzonych w otwartej formule uczestniczyli pasjonaci i historycy zarówno ci lokalni, jak i powszechnie rozpoznawalni w naszym kraju, którzy podzieliliby się posiadaną wiedzą i swoimi dokonaniami z wszystkimi zainteresowanymi mieszkańcami naszego miasta i regionu.

 

Komentarze (1)

Czy godzinę spotkania specjalnie ustalono tak, aby jak najmniej ludzi przyszło? Gdy dyrektorem był pan Dudziński takie spotkania odbywały się po południu i to był strzał w dziesiątkę.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.