środa, 25 maja 2022

Sport

  • 10 komentarzy
  • 4582 wyświetleń

Grajewo. XVII MMA CUP Podlasie 2022

Już jutro (6.05.) w hali MOSiR Grajewie odbędzie się gala XVII MMA CUP Podlasie 2022.


Zobaczymy 13 walk, podczas których zaprezentują się zawodnicy m.in. z Białegostoku, Grajewa, Suwałk, Ełku, Olsztyna, Warszawy, Szczecina, a nawet z Litwy. 5 maja br. w Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka odbyło się ważenie zawodników.


Grajewo reprezentują Bartosz Stachelek 77 kg i Maciej Byl 93 kg.


Impreza z cyklu MMA CUP federacji z Podlasia jest o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Gale sportów walki USWM odbywają się dwa lub trzy razy do roku i są okazją do zdobywania doświadczenia dla zawodników MMA z naszego regionu. Na galach odbywają się również walki o Pas USWM International. Zdobywcy tego trofeum mogą też startować w galach w USA dla federacji Ring of Combat, z którą USWM prowadzi współpracę za pośrednictwem promotora Lecha Gorczaka i prezesa Mariusza Gandy.


Transmisję z gali przeprowadzi TVP Sport.

 

 

fot. e-Grajewo.pl

niedziela, 22 maja 2022

AMP Girls. Dziewczyny na medal!

Komentarze (10)

Wszystko fajnie ,ciekawa impreza

Dawniej taką "imprezkę" mogłem obejrzeć każdego wieczora pod Jagienką lub stojakiem. I to za darmo. Teraz z huliganów zrobiono sportowców (tfuj!), a za oglądanie ich bijatyk trzeba słono płacić. Gdzie tu sens, gdzie logika?

Hahah Jaka cenzura połowa tylko wstawiona gorzej jak na Rosji

Wes admin usuń wszystko

Piotr - powiedz mi co ty w tym takiego fajnego czy ciekawego widzisz? No bo jak dla mnie, to w tym kopaniu się po czym tylko można nie ma nic fajnego ani ciekawego.

przewspaniala impreza sportowa napewno roku 2022 napewno obejrzę transmisję w tv bo pracuję a będą powtórka brawo

Pudzian był ? Chociaż jako gość specjalny czy jakieś same leszczyki b?

Bardzo fajny event napewno jak będzie następnym razem znowu będziemy

Impreza ok. Byl i Stachelek pokazali charakter. /

Do Pudzian mma. Ty leszczyku bys nawet do tej klatki nie doszedl zesral bys sie w pory !! Brawo dla uczestnikow i Bartek S powodzenia pokazales charakter Wielkie Brawa dla ciebie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.