Sport

Grajewo. XVII Integracyjny Bieg Świąteczno - Noworoczny

XVII Integracyjny Bieg Świąteczno – Noworoczny pod Patronatem Burmistrza Miasta Grajewo. Impreza rozpoczęła się od występu pań z Klubu Seniora, które zachęciły do wspólnego śpiewania kolęd. Dariusz Latarowski - Burmistrz Miasta Grajewo dawał sygnał do startu w każdym biegu, a biegali wszyscy - od najmłodszych do najstarszych. Dla każdego organizatorzy przygotowali dystanse dostosowane do kategorii wiekowych.
Po biegach dziecięcych odbył się bieg-spacer integracyjny po parkowych alejkach.

Na zakończenie wystartowały osoby od 16 roku życia, które przebiegły 3 000 m. Był też marsz Nordic Walking. Dla wszystkich przygotowano okolicznościowe medale, słodycze, gorącą herbatę i ciepły
posiłek. Uczestnicy, którzy zaprezentowali się w najlepszych przebraniach otrzymali specjalne wyróżnienia.

 


Organizatorzy Biegu: Centrum Organizacji Pozarządowych w Grajewie, Klub Sportowy Maratonka, MOSiR i Grajewskie Centrum Kultury, a współorganizatorzy: Miasto Grajewo, Hufiec Biebrzański ZHP im. 9 PSK, Towarzystwo Przyjaciół 9 PSK, OSP Grajewo, PUK Sp. z o.o. w Grajewie.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.