czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 21 komentarzy
  • 7604 wyświetleń

Grajewo. Tak powstaje nowe osiedle

Prace drogowe na ulicach osiedla Jana Pawła II w Grajewie

czwartek, 28 września 2023

Grajewo Kino. "Zielona granica" (21-22.10)

Komentarze (21)

Aż boje się pomyśleć ile i jak duże będą progi zwalniające.

Tytuł raczej powinien brzmieć "Jak nie budować nowych dróg". Wszystko ładnie i pięknie, tylko po co drogi w miejscu gdzie nikt nie mieszka? Zanim zamieszkają, to muszą wybudować. A do tego jest niezbędny ciężki sprzęt, zanim cały teren zostanie zasiedlony to drogi zostaną zniszczone.

szkoda zieleni i natury świat betonozy :(

A gdzie droga bo ten pasek to wygląda raczej na chodnik paranoja żeby chodnik z pasem zieleni był szerszy od drogi ma być osiedle po skończeniu będzie objazd miasta a droga jak na pastwisko /

Gdybyśmy żyli w normalnym kraju, progi nie byłyby potrzebne

Szkoda ze jezdnia jest taka waska w stosunku do poboczy...

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat zapachu z Agrocentrum czy płyt ?
Planuję zakup działki , okolice jakie biorę jeszcze pod uwagę to Toczyłowo , Bogusze lub działki za Jana Pawła . Dzięki

na drugim zdjęciu widać że asfalt przy skrzyzowaniu jest już przygotowany na progi xD Boże Gdzie Rozum

Ciekawe czy te drogi też będą jednokierunowe ?

I bardzo dobrze niech się rozbudowuje miasto

I bardzo dobra kolejnosc..P.Artek..najlepiej wybrać się na os. Huta ,os Północ , oś Szkolna..tam najpierw wybudowano osiedle..I do dziś nie ma chodnikow..

Wąska ulica i szerokie chodniki. Czego to może być zapowiedzią?

Większość tych działek jest sprzedana nie rozumiem tylko kwestii jaki macie ból.... Że coś powstaje źle nic nie robią też źle przestańcie narzekać bo to robi się obleśne !!

A kto buduje tą drogę unirol?

Same bzdury tu wypisujecie. Droga nie bedzie służyła jako objazd bo stoi tam znak 12t z resztą jak i przez całe osiedle, więc jej szerokość jest adekwatna do odbywającego się ruchu, pomimo tego i tak zmieszczą się tam 2 ciezarowki co widac na zdjęciach. A pobocza są tak szerokie po to bys czul się bezpiecznie korzystając z chodnika i ścieżki rowerowej. Progi maja byc w postaci wzniesionych przejść dla pieszych co przy odpowiednim wykonaniu jesy o wiele lepsze niż tak zwane hopki. Proponuję poczekać na efekt końcowy A dopiero potem komentować. Jak to ktoś kiedyś mądry powiedział " Głupiemu w pol roboty się nie pokazuję "

Do Fachowiec proszę wytłumacz wszystkim że są to drogi jednokierunkowe i wszystko jest dobrze. Ja też uważam że w połowie roboty nie patrz fachowcowi na ręce.

Jest super. Ludzie spacerują, jeżdżą rowerami. Super

do aga a jak nie było tego asfaltu i tej ścieżki to nie spacerowali i nie jeździli rowerami ?? było jeszcze lepiej cisza i spokój !!!!

Dzięki takim działaniom ceny działek rosną a w kolejce jest uchwalenie Planu zagospodarowania dla działek aż do ul Topolowej...

ciekawe kto tam ma działki że wybudują szybciej drogi niż osiedle jest wiele osiedli bez dróg a tu proooszę

a nie można 1 metr szerzej aby było normalnie ? pewnie wykonawca nie ma takiej maszyny i stąd te jednokierunkowe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.