czwartek, 18 lipca 2024

Wiadomości

  • 33 komentarzy
  • 6904 wyświetleń

Grajewo. Sprzedaż działek budowlanych

Przypominamy  -  przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek odbędzie się 26 czerwca 2024 r.

Miasto Grajewo posiada aktualnie 4 nieruchomości niezabudowane przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Działki te znajdują się na os. Jana Pawła II przy ul. Kościelnej – pow. 1661 m2, ul. św. Piotra – pow. 1757 m2 oraz 1500 m2 oraz przy ul. św. M. Kolbe – pow. 1275m2. 


 Warunkiem przystąpienie do przetargu jest m.in okazanie dowodu wpłaty wadium wpłaconym najpóźniej do dnia 21 czerwca 2024 r.

Komentarze (33)

Coś brakuje chętnych. Nic dziwnego, ręczne sterowanie gospodarką przez 8 lat zaczyna przynosić efekty. Wchodzimy w kryzys wywołany, rzekomym dobrobytem, spisanym na mokrym papierze.

nie widzę w tym nic złego. Do mało którego przetargu stawało więcej niż 1 osoba. Z punktu widzenia kupującego dobra sytuacja bo za wywoławczą może kupić. Widać po ilości sprzedawanych mieszkań i działek, że "ręczne sterowanie gospodarką przez 8 lat" wyszło ludziom na dobre.

Każdy towar jest tyle wart ile ktoś za niego zapłaci. Może zbyt drogo?

Oj,to prawda.
Ale Grajewiacy dalej czczą Kaczogród. Piją, płodzą dzieci, a państwo dotuje i jeszcze daje emerytury.
Ale to pokolenie nic nie będzie warte.Brak im wzorców.

Po ile te działeczki?

Wkręcili Polaków w urojony dobrobyt. Wzrost poziomu życia ludzi nie zależy od podwyższania sztucznie wynagrodzeń. Wynagrodzenia zależą od wydajności pracy. Średnia wydajność w Unii jest 3 razy wyższa niż w Polsce i dlatego tam jest 3 razy wyższe wynagrodzenie. W Korei Poł. jest 2 tys. robotów na 20 tys. pracujących, u Niemca ok. 700/2 tys., a u nas niecałe 70. Jak będziemy mieli wydajność 3 razy wyższą to będą wynagrodzenia jak u Niemca i nie będą te wynagrodzenia szkodliwe dla gospodarki kraju. Wniosek- potrzebne są wielkie inwestycje, automatyzacja i robotyzacja. ..,.i będziemy dużo zarabiali.

Te działki nie leżą przypadkiem nad rurą z Mlekpolu do oczyszczalni?

Kaśka niedługo Unia przyśle do Polski inżynierów, to oni dadzą po robocie odrazu zwiększy się wydajność i będziemy mieli dobrobyt

Wiesławie ,piszesz o tym dobrobycie na kredyt? Ile tych działek i mieszkań kupionych jest za gotówkę?

To pokażcie w jakim kraju ludzie kupują nieruchomości za gotówkę
Jak przyjadą inżynierowie i lekarze z granicy bialoruskiej to zatęsknisz za kaczogrodem

Do Kaśka i innych którzy krytykują ostatnie 8 lat czy byliście na tyle honorowi i zrezygnowaliście:
-z dotacji ciepłe powietrze
-z 500/800 plus
-13/14 emerytury
-z dotacji do opału
-z dopłat do prądu, gazu itd
-becikowego i dobrego startu
-wyprawki do szkoły
-kredyt mieszkaniowy 2%
-z dotacji covidowych
I wielu innych. Przypomnijcie sobie lata Tuskowi wcześniejsze jak uciekaliscie do Belgii i Niemiec i innych landów bo była u nas zielona wyspa Tuska. Przypomnijcie sobie jak zamykali zakłady pracy bo sprzedali firmom z zachodu a oni zamykali konkurencję. A teraz dzieje się to samo ledwo kilka miesięcy a już dziura budżetowa, zamykają firmy, zwolnienia grupowe, obudźcie się w szkołach które zamknięte zostały np w Rajgrodzie, mieczach i innych miejscowościach trwają prace na przyjęcie nielegalnych uchodźców. Pozdrawiam myślących ludzi

Do Kaśka nie podniecaj się tak robotami bo nie będziesz więcej zarabiać jak nie będziesz mieć pracy. Zobacz ile osób zostało zwolnione gdzie postawione kasy samoobsługowe, ile osób z banku poleciało od kad tak promowali że przelewy robisz sama. Kobieto jeśli coś robi za człowieka to człowiek jest zbędny. Wiem że masz maszynki roboty i chlop ci nie potrzebny ale to inna przyjemność. Hahahaha

moim zdaniem ceny wywoławcze tych działek są ambitne ... Zwłaszcza że mają "dodatek" w postaci kolektora do oczyszczalni z służebnością w KW

Zgadzam się z Twoją opinią w 100 %

Grajewiak brawo dobrze mówisz i popieram w 100%. Wszystkim nienawidzącym PIS oczy się w końcu otworzą.

A czy ty Grajewiak zdajesz sobie sprawę z tego, że te wszystkie wymienione przez Ciebie "prezenty" były rozdawane przez PiS na kredyt? Teraz trzeba będzie za to wszystko zapłacić. Zapłacić z procentami.

Grajewiak - czyli kogo pozdrawiasz? Sam już się obudziłeś? Lista którą publikujesz to najlepszy dowód na Twoją ekonomiczną ignorancję. Dotacje, dopłaty, dodatki, do ......, same plusy finansowane z podatków i dziury budżetowej. Pokaż mi inwestycje a nie konsumpcjonizm. Efekt rozdawnictwa drukowanego pieniądza może być tylko jeden i właśnie go obserwujemy. Przepotężna inflacja. Najlepiej widać ten dobrobyt na rynku nieruchomości. Miasteczko Grajewo, 20 tys. mieszkańców, metr mieszkania w bloku 10 tys. PLN. Jak w ogóle można wymienić kredyt mieszkaniowy 2% jako pozytywne zjawisko? To jest niepojęte, jak zaawansowanymi analfabetami ekonomicznymi są Polacy. Z innej beczki. Dotacja do opału, prądu, gazu ... no rewelacja, pudrowanie trupa. Dajmy ciemnemu ludowi dopłaty z ich własnej kieszeni, resztę zaciągnijmy na kredyt, a oni dalej będą na nas głosować, bo będą mieli tani prąd. A ja się pytam jakie inwestycje w infrastrukturę energetyczną podziały się w ciągu tych 8 lat? Może gdyby zamiast karmić ciemny lud dopłatami zmodernizowano sieci energetyczne w kraju i wybudowano elektrownie atomową, ceny energii elektrycznej i ciepła byłyby teraz konkurencyjne? Ale po co, na efekty inwestycji trzeba czekać, a ciemny lud potrzebuje igrzysk i chleba tu i teraz. I na koniec wisienka na torcie: "ledwo kilka miesięcy a już dziura budżetowa, zamykają firmy, zwolnienia grupowe". Ciężko to nawet skomentować, bo trzeba byłoby książkę napisać. Jeżeli jednak uważasz, że firmy w ciągu kilku miesięcy podejmują decyzje o zamknięciu, to ten kraj uratować może jedynie wymiana pokoleniowa. Rozumiem, że to na pewno nie jest efekt centralnego sterowania przez 8 lat gospodarką przez nieudaczników, którzy sztucznie pompowali płacę minimalną bez zwiększania efektywności pracy, a z przedsiębiorców uczynili organizacje charytatywne? Na pewno nie. Teraz macie swoją płacę minimalną, która wywindowała ceny w zasadzie wszystkiego i realnie zaczynacie zarabiać może nawet mniej, a zaraz się okaże, że nie będzie komu wam tej płacy minimalnej wypłacać. Rezygnacja z tych danin, o których piszesz nie byłaby przejawem honoru tylko czystej głupoty. Nie dość, że z moich podatków fundowane jest obżarstwo i pijaństwo proletariatu, miałbym jeszcze zrezygnować z możliwości chociaż w minimalnym stopniu odebrania tego, co mi każdego miesiąca zabierają?

Mieszkam od 15 lat na niemieckiej wsi (1500 mieszkańców), pobliżu miasta z ok. 20 ty (ś/s). mieszkańców.
Na terenie pod zabudowę jednorodzinną na terenie wsi powstawały rokrocznie 3-4 nowe domy mieszkalne. Od 2 lat nie powstał ani jeden nowy dom...A działki puste są...

już niedługo `dobrobyt nastanie ale czy dla was wyborcy po jeżeli nie pojmujesz tej zguby w tym momencie to biada dla ciebie i twojej rodziny

do Kaśka podaj jakieś przykłady lub źródło informacji bo mam wrażeni ze to Twoje wypowiedzi i informacje w nich zawarte są urojone i to w sumie nie pierwsza taka wypowiedz. Działki mało atrakcyjne i stosunkowo drogie

Do Kaśka Jakie wielkie inwestycje planuje nowy rząd ?????

Kaśka - W UE 3 razy większa wydajność pracy? No bez jaj! No chyba, że to ci lekarze i inżynierowie z Afryki tak nakręcają wydajność.

/Najzdrowsza lokalizacja w Grajewie to Przekopka i zielone okolice wokół niej. Ulicą Cudro można spacerkiem dojść leśną drogą nad jezioro Bogusze oddychając mahoniowym powietrzem.

Ty Grajewiak a czemu ktoś ma z tego zrezygnować jak te pis-owski fachowce przez to wszystko doprowadzili do największej inflacji w historii !!!

Grajewiak, to co wymieniłeś cytuję "dziura budżetowa, zamykają firmy, zwolnienia grupowe" to są konsekwencje wymienionego wcześniej przez Ciebie rozdawnictwa. Pozdrawiam lecz nie wierzę, że to zrozumiesz.

Grajewianka.Post jest o sprzedazy dzialek budowlanych .Piszesz nie na temat

Kaśka skoro wypowiadasz się o inwestycjach to dlaczego sama nie wprowadzisz w swojej firmie robotów?

Piotr, w Zakremie jest 6 robotów spawalniczych, tam pracuję. Dlatego robotyzacja, automatyzacja mnie interesuje i znam trochę ten temat.

Grajewiak, wpisz w necie hasło "roboty przemysłowe". Znajdziesz dane , o których piszę.

Kaśka w latach 2007-2015 też były roboty pracowało się za 5 zł na godzinę a benzyna kosztowa 4,50 pamiętam ten luksus, a państwo zadłużało się jeszcze więcej jak teraz

Ja Sprawdź zadłużenie Polski w roku 2015 i obecnie. Może coś zrozumiesz

Benio, cyt: "To jest niepojęte, jak zaawansowanymi analfabetami ekonomicznymi są Polacy." Ocena naszej rzeczywistości - strzał w dziesiątkę. Jest jednak jedno pocieszenie. Przed II wojną dyktatora Niemiec - Hit.era popierało 85% Niemców. U nas dyktatorka - populistę popiera tylko ok. 30%. Ale czy Ci niby lepsi są lepsi.

Hanka, tak, wydajność w krajach starej unii w przemyśle jest 3 i więcej razy wyższa niż w naszym kraju, główne przyczyny to: linie produkcyjne, automatyzacja i robotyzacja procesów. Dlatego dla nowych krajów dawane są dotacje na rozwój, aby wyrównywać poziom technologiczny produkcji, a w konsekwencji poziom życia wszystkich mieszkańców unii. Oczywiście "na zmywaku" i innych tego typu pracach nie możemy mówić o tych wskaźnikach, tzn nie wszędzie możemy mówić o wyższej wydajności.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.