Sport

  • 3 komentarzy
  • 5707 wyświetleń

Grajewo. Sportowiec Roku 2022 (wyniki)

Sportowcem Roku 2022 Grajewa i okolic został

Marek Krymski

(Grajewo - tenis stołowy)

Od kilku sezonów najlepiej punktujący zawodnik drugoligowej drużyny mężczyzn tenisa stołowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie. W rankingu indywidualnym na ponad 70 zawodników występujących w rozgrywkach drużynowych II Ligi tenisa stołowego województwa podlaskiego. Krymski zajmuje miejsce w pierwszej trójce sklasyfikowanych z bilansem na 19 pojedynków 17 zwycięstw i 2 porażki i dorobkiem punktowym 51:6.

W rankingu gier deblowych z Marcinem Zawistowskim zajmują 3 miejsce na 77 sklasyfikowane pary i w zestawieniu z pozostałymi zawodnikami grajewskiej drużyny Krymski odnosił same zwycięstwa.

Oprócz sukcesów w II lidze Marek Krymski to mistrz województwa podlaskiego w grze deblowej z klubowym kolegą Tyberiuszem Królewiczem w kategorii seniorów. Postawa sportowa podczas treningów, w czasie gry i po za kortem może być wzorem dla młodych zawodników grajewskiej sekcji tenisa stołowego.  

 

Plebiscyt pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo
Dariusza LatarowskiegoSponsorzy:

  Restauracja * Kręgielnia "Spółdzielcza 1"
  Grajewo, ul. Spółdzielcza 1

  Salon fryzjerski OCH
  Grajewo, ul. Marii Konopnickiej 23

  Ernesto Gym & Fitness
  Grajewo, ul. Konopnickiej 2D

  Piecuch Retro
  Grajewo, ul. Wojska Polskiego 23 C

  Studio Wizaż MJ
  Grajewo, ul. Mickiewicza 2/1

 

Komentarze (3)

A tu wybór dokładnie taki, jaki powinien być. Gratulacje Panie Marku, serdeczne gratulacje.

Marek wygrana w tym plebiscycie to zwieńczenie Twojego sportowego dorobku oraz w ogóle sukcesów grajewskich tenisistów stołowych którzy od wielu sezonów osiagali mistrzostwa województwa i sukcesy w kraju. Dzisiaj reprezentujesz super drużynę tenisa stołowego, która walczy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej i jesteście pozytywnym wzorem dla najmłodszych zawodników sekcji tenisa MOSiR

od tylu lat w grze - gratulacje;
należało Mu się!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.