niedziela, 27 listopada 2022

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 3849 wyświetleń

Grajewo. Kurs Alpha - dyskusja na temat wiary

Dla kogo jest Alpha 
Alpha to miejsce zarówno dla ludzi, którzy nie chodzą do kościoła, a chcą zaznajomić się z wiarą chrześcijańską, jak i dla chrześcijan, którzy pragną odświeżyć podstawy swojej wiary.

Jak przebiega spotkanie 
Spotkanie zaczyna się od poczęstunku, co jest okazją do zapoznania się z innymi. Następnie ma miejsce krótki wykład i dyskusja w małych grupach. To czas na wypowiedzenie własnych opinii i wątpliwości, oraz wysłuchanie zdania innych. Wszystko po to by poznawać nowych ludzi i wspólnie odkrywać wiarę!  

Kurs Alpha startuje już 5 października 2022r. o godz. 19.00 w Restauracji Balton

Obejmie 10 tematycznych spotkań (co środę od 05.10.2022r.)

 

Udział jest bezpłatny!

 

 

https://polska.alpha.org/ 

Komentarze (13)

To juz malo kosciolow ze trzeba robic w Restauracjach.?

Korepetycje z religii i wiary. Co jeszcze

Kolejny chwyt by zrobić wodę z muzgu ludziom którzy przejrzeli dawno temu na oczy. Jesli juz ktoś tak chce się zagłębiać to radzę poczytać o tej wierze by mieć szersze spojzenie na świat, o krzyżakach i latach z okresu przyjęcia chrztu przez Polskę.

Czy buddysta też może uczestniczyć w takich rozmowach? Z chęcią bym przyszedł.

DO KATOLIK: koscioły to już agendy polityczne PIS-u

12 lat religii za państwową kasę nie pomogły to już tylko sprowadzenie krzyżaków zostało.

W restauracji? Mało to kościołów w Grajewie? Mało plebanii i salek parafialnych? /

Ależ cenzura dziś zasuwa....

OKO masz racje bo Portal obciol moj komentarz. Cenzura na caly gwizdek, jak u Putina w Rosji. Nawet katolikom nakladana jest cenzura. Bo z takich lokali to Pan Jezus wyganial, a teraz zapraszaja.

wyganiał handlarzy ze świątyń . kościołów jako takich jeszcze wtedy nie było. na religię chodziłem do salki katechetycznej. nie przeszkadzało. w szkole zrobił się z tego przedmiot. Każdy dzieciak to zlewa. się dorobili pacany.

U nas to zawsze musi być odwrotnie. W Europie kościoły masowo zamieniają na knajpy a u nas knajpy na kościoły. Alleluja!

Te sekty powinny być zakazane.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.