Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 6099 wyświetleń

Grajewo. Kabaret Moralnego Niepokoju (konkurs)

Jak mówił Forrest Gump: "Program Kabaretu Moralnego Niepokoju jest jak pudełko czekoladek: nigdy nie wiadomo na co się trafi, ale wiadomo że będzie super". Tak jest i tym razem. Klasycznie błyskotliwe teksty Roberta Górskiego w klasycznie błyskotliwym wykonaniu artystów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Raz życiowo i konkretnie, raz abstrakcyjnie i zmysłowo. A zawsze śmiesznie. Przypomnicie sobie o tym co miłe i przyjemne, zapomnicie o tym, co kłopotliwe. 

Będzie 100% KMN w KMN, 100% cukru w cukrze, 100% tequili w tequili, i to takiej najlepszej, ze skorpionem. Co prawda skorpiona na chwilę w niej nie ma, ale i tak smakuje wyśmienicie. Spróbujcie!

 

KONKURS

Bezpłatne wejściówki otrzymują:
Monika Zawistowska, Daniel Płochocki, Krystyna Trzaska i Michał Płochocki

Gratulujemy!

 

 

15.06.2024 o godz. 15.00 w Grajewskim Centrum Kultury

 

Bilety dostępne:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/123827/Grajewo/Kabaret+Moralnego+Niepokoju/ 

https://biletyna.pl/event/view/id/414557 

Bilety grupowe: 516 803 520

 

 

 

Komentarze (2)

Nie ma Górskiego ?

zaskoczenie że w tej cenie wyprzedano prawie wszystkie bilety, mnie jakoś nigdy kabarety nie śmieszyły...nie licząc pojedynczych występów w skali 20 lat, ale widać są fani tego typu rozrywek, więc dobrze że takowy występ ma miejsce.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.