Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 27823 wyświetleń

Grajewo. Człowiek Roku 2022 (wyniki)

Człowiekiem Roku 2022 Grajewa i okolic został

 Pan Bolesław Ruszczyk

radny powiatu grajewskiego, osoba pracująca na rzecz wspólnoty obywatelskiej,
aktywista, pomysłodawca licznych inicjatyw społecznych, filantrop.

 

Nominowani:

Janusz Siemion - dyrektor Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie, propagator historii regionalnej i lokalnej,  działacz społeczny. Autor i współautor artykułów i książek na temat historii i dziedzictwa kulturowego miasta i gminy Szczuczyn

Koło Gospodyń Wiejskich w Radziłowie - dobrowolna, samorządna i niezależna społeczno-zawodowa organizacja kobieca, reprezentuje interesy i działa na rzecz poprawy sytuacji społeczno-zawodowej kobiet wiejskich oraz ich rodzin, a także wspiera wszechstronny rozwój terenów wiejskich.  Panie promują sztukę ludową i kulinarną. 

 

Plebiscyt pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo
Dariusza Latarowskiego

 

 

Sponsorzy:

  Restauracja * Kręgielnia "Spółdzielcza 1"
  Grajewo, ul. Spółdzielcza 1

  Salon fryzjerski OCH
  Grajewo, ul. Marii Konopnickiej 23

  Ernesto Gym & Fitness
  Grajewo, ul. Konopnickiej 2D

  Piecuch Retro
  Grajewo, ul. Wojska Polskiego 23 C

  Studio Wizaż MJ
 Grajewo, ul. Mickiewicza 2/1

 

Komentarze (8)

Gratulacje Boleslawie. Możesz liczyć na Przyjaciół.
W grupie siła

Gratulacje.. /

Panie Bolesławie, szczerze i to z gwarancją osobistej satysfakcji, gratuluję zdobycia tytułu Człowieka Roku 2022 Grajewa i Okolic. Sprawia mi to zadowolenie, tym bardziej że, wybór dokonuje się na Portalu e-Grajewo.pl, z którym mam przyjemność już przez 15 lat współpracować.
Czasem człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak wielu ludzi troszczy się o niego, dopóki oni nie pojawią się masowo (np. Internauci), żeby wesprzeć kogoś, komu się ufa, kogo się ceni za to, że jest on dla nich ostoją. Wynik głosowania potwierdza, że to Pan jest tą osobą z mocą ducha, na którego można liczyć, wesprzeć się i mieć w Nim źródło nadziei. Ważne jest to, że inspiracją Pańskiej pracy jest empatia i okazywanie dla społeczności realnego dobra wynikającego z kreatywności; nowych, twórczych, niekopiowanych z zakurzonych półek pomysłów. To doskonała forma współpracy z Wyborcami uzupełniana przez Pana naturalną wdzięcznością. Pan doskonale wie, że w pojedynkę niewiele albo nic się nie zrobi, a razem stworzyć można dzieła niezapomniane. Czasem brakuje mi słów do opisania pozytywnych emocji, które zainspirować mogą cennych nam ludzi do dalszej pracy, a społeczność do niespodziewanych podziękowań. Pozdrawiam!

Gratulacje Boluś

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.