sobota, 9 maja 2026

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 8957 wyświetleń

Grajewo. 23-latce grożą nawet 3 lat pozbawienia wolności

Policjanci z grajewskiej patrolówki po raz kolejny zatrzymali mieszkankę miasta, która posiadała przy sobie narkotyki. Za posiadanie narkotyków 23-latkce grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Funkcjonariusze z grajewskiego ogniwa patrolowo - interwencyjnego na jednej z ulic zwrócili uwagę na kobietę, która na ich widok zaczął się pospiesznie oddalać. Okazało się, że miała ku temu powód. Posiadała bowiem przy sobie dwie torebki strunowe z białą substancją. Kobieta tłumaczyła mundurowym, że znalazła je w jednej z miejscowości na terenie powiatu ełckiego. Policjanci wykonali wstępne badanie narkotesterem. Okazało się, że zabezpieczona substancja to mefedron. 23-latka została zatrzymana a zabezpieczona substancja przesłana do badania. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP

 

Komentarze (5)

Art. 15 ostatnio czytałem i nie ma tam nic napisane że można obywatela zatrzymać do kontroli i legitymowania bo się dziwnie zachowuję. Nie znamy swoich praw i się dajemy nabrać na ich sztuczki. Jak weźmie dobrego adwokata to może podważyć powód kontroli. No i odciski jak nie ma to nie moje 4 miliony. (Narkotyków nie popieram)

Brawoooo.chłopaki oby tak dalej .
Może uda się uratować nie jednego młodego człowieka

Ty chyba nie wiesz jak działają sądy w Polsce ???? u mnie świadkowie mówili, że ich nie biłem a skazano mnie za ich pobicie. Dodatkowo miałem nagranie jak oni mnie biją i ich nie skazano ???? także tego

osoba jak jest nie winna nie ucieka przed patrolem policji bo i po co przecież nic nie zrobią jak nie ma nic na sumieniu i nie nosi nieznanych substancji w torebce strunowej . Adwokata chyba tego z Żabki do picia hehe .Brawo dla funkcjonariuszy oby więcej takich zatrzymań

Obserwator, Ty idz do lekarza bo z głową coś nie tak. Za narkotyki prawie na całym swiecie idzie się do paki. To jak będziesz pisać takie bajki to i Ciebie na test trzeba skierowac czy nie cpasz

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.