Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 11409 wyświetleń

Grajewo w żałobie

Niedziela, dn. 03.04.2005r.


Rada Ministrów podjęła uchwałę o wprowadzeniu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej żałoby narodowej, do dnia pogrzebu Ojca Świętego.
Uroczystości pogrzebowe - piątek, 8 kwietnia 2005 r.

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (11)

Tyle dla nas zrobił ,okażmy że to doceniamy.Oddajmy Mu hołd wywieszając chociaż flagę ,nie wstydźmy się okazywać uczuć.Tak mało jest ich w Grajewie.

Grajewo bylo w zalobie juz wczoraj poznym wieczorem.U bram zamnietego !!!!!!!!!koscila stalo wiel osob.Modlili sie ,palili znicze.Dopiero teraz sie obudziliscie ?WSTYD !!!!!!!!

Ból po stracie Ojca przeżywają w Grajewie tylko wierni. ..

Tak...Grajewo w żałobie. A co Wy myslicie o tym ze w sobote, po smierci Jana Pawla II kosciol Trójcy Przenajswietszej byl zamkniety? Ja osobiscie jestem bardzo zbulwersowany tym faktem. Jak w taki dzien a wlasciwie wieczor/noc kosciol moze byc zamkniety? .. Wstyd poprostu wstyd.
A dopiero dzisiaj mzona bylo zauwazyc choragwie na ulicach naszego miasta - a gdzie one byly w niedziele?
To wszystko powinno sklonic nas do glebokiego zastanowienia sie... ...

Czy musimy komentowac ,to co bylo w sobote:/ Teraz najwzniejsze jest zebysmy modlili sie za Jana Pawła II ...

Myślę że zamknięta brama kościoła w wieczór śmierci Ojca Świętego jest nader wymowna. ...

Nie wszystko co napisałem zostało przez moderatora przedstawione. Rozumiem intencję, lecz uważam że po pogrzebie Ojca Świętego będziemy mogli na ten temat wyrazić opinię.

złąoba..........nie widze jej.......w szkołach są normalne lekcje........zamiast rozmów reflekji modlitw za Ojca Świtego..............jesem załamana zawiedziona......nei wiem nawet jak to opisac.........bo sie nie da.............to jest przerazajace............Módlmy sie za Ojca Świętego......

Mamy pomnik OJCA ŚWIĘTEGO przy parafii M.B.N.P. a składamy wiązanki pod pomnikiem Niepodległości.Może inne parafie powinny przyłączyć się i razem wspólnie z miłością jak chciał tego Ojciec Święty te ostatnie dni zjednoczyć się w modlitwie Kościół powinien jednoczyć a nie dzielić w takich chwilach. Szkoda że nie nikt nie myśli o młodzieży oni czują, widzą, uczą się i biorą przykład.

Jan Paweł II uczył nas przebaczać, więc nie miejmy za złe, że kościoł był zamknięty ale pomódlmy się raz jeszcze w ciszy i zadumie a ludziom odpowiedzialnym za ten incydent przebaczmy. Oni sami powinni wiedzieć jak wypadło ich zachowanie w porównaniu do reszty "świata" (Nawet wielu, nigdy nie dokona tak wiele jak On!)

To jest normalna zgroza!!! zamiast w niedziele wywiesić flag to oni sie w poniedziałek OBUDZILI!!!! .. nie wiem jak mam to opisać [*]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.