piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 12177 wyświetleń

Grajewo w kwiatach

Z roku na rok znacznie poprawia się wizerunek Grajewa. Przyczyniają się do tego kolorowe rabaty kwiatowe, które pojawiają się w różnych częściach miasta.

Za utrzymanie terenów zieleni miejskiej odpowiedzialny jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie i to właśnie pracownicy tego zakładu posadzili rośliny w rejonie Miejskiego Domu Kultury. Więcej kwiatów niż w ubiegłych latach pojawiło się także na trawnikach Placu Niepodległości oraz przed budynkiem Urzędu Miasta.

e-Grajewo.pl

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (11)

no grajewo jakoś wyglądsa:):)

Ładnie.. To się chwali ! :)

Brawo:) dbajcie tak dlawej o nasze miasteczko:)

fajnie wkońcu się coś ruszyło przynajmniej będzie miło

Ełk ma fajniejsze kwiatki ^^

slicznie to wyglada ale co z tego jak juz na pladze wiekszosc jest pourywana i niszczona ja mysle ze dobrym pomyslem by bylo postawienie lawek na dolnej ale by je zniszczyli wandale ehh tak wszycsy gadanie na te grajewo ze to taka dziura ze nic nie ma nawet lawek a to wszytsko wina grajewiakow bo nie dbaja o nic nie mowie tu o wszytskich ale 70% grajewiakow nie dba o nasz miasteczko a moglo by byc bardzo fajnie w nim tylko trzeba chciec

OoOmMGGgg ...:/ Do: jkl Ełk to Ełk, a Grajewo to Grajewo się ciesz, że wogóle są, a nie porownujesz Ełk, który ma więcej pieniędzy na takie sprawy. W Grajewie nie ma tylu pieniędzy żeby kupić 1 sadzonke kwiatków za 20 zł tylko 5 lub 10 zł. Ja się bardzo cieszę że są te kwiatki i sądze że niek ich napewno nie zniszczy i ludzie powinni szanować to ( kwaitki) tak jak swoje w ogrodzie :)

wystarczylo pare kwiatkow i grajewo odrazu "odżyło"

wkoncu cos robicie ;d hehe nie no zajefanie to wyglada jeszcze wsio odremontowac i gicior ;d

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.